Jump to content

dogegao se i ja


rio

Recommended Posts

bok, frankophonija loveri, ja sam rio , a.k.a boris. doma preko brda (stubicke toplice) .... 29 godina a pametni V GLAVE NIT MALE ....

I Tako trolam se ja po velesajmu gledam sta cu kupit za dd beater :tup: i vidih clia...

i tako to , odlucih si ja kupiti clia sport jer za te pare nemres nis drugo kupit da do nekle ide.....

bio malo ljen pa, "zna vec tko" mi ukro plavog pod nosom , ali nema veze,,,,, moj bu ljepsi

i tako to,, odlucih vidjeti sta trebam sve duplo nabaviti dok mi drla dode od djelova pa dodoh ovamo malo .. :hey:

nemam vise nis pametno za rec, inace zadrti toyotas sam, imam vise komada istih doma ....

ak vas sta jos zanima pitajte,,, ;)

P.S

(NEM VALJDA MAM DOBIL BAN, nadam se bar ) :hail:

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao :hey:

Za sada vjerojatno nećeš dobiti ban, ali ako tako nastaviš.... :lool:

Link to comment
Share on other sites

Pozdravljam...i dobrodošao! Imaš sad pristup forumu (malčice limitiran, dok ne stigne auto) i u

Link to comment
Share on other sites

:servus:

imaš pristup ostatku foruma, a kad Clio dođe obavjesti me da ti odobrim full pristup forumu! ;)

Link to comment
Share on other sites

:servus:

imaš pristup ostatku foruma, a kad Clio dođe obavjesti me da ti odobrim full pristup forumu! ;)

tam oko 18 06 , to je vayjda francuskih 40 radnih dana :tup: , ak brojimo od 04 04 :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.