Jump to content

Turbina na clio sport 197?


Xman

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    11

  • Xman

    8

  • Rain

    7

  • zeko

    7

Top Posters In This Topic

znas Zeku!!

Samo kaj ovaj GTI nema DSG

pa ne donosi DSG 0.5 sekunde! i da ima, sporiji je!

EDIT: toliko je megy brži do 100... a na stazi, pa špera isto nešto radi....

Edited by LagunaGT
Link to comment
Share on other sites

pa ne donosi DSG 0.5 sekunde! i da ima, sporiji je!

Donosi...u ubrzanju do 100 nekih 0.3 sekunde ako ne i više, ovisi o vozaču. posebno spašava loše vozače koji ne znaju šaltati jer sa DSG-om uvijek šaltaš kao pro...

Ali sla

Link to comment
Share on other sites

Donosi...u ubrzanju do 100 nekih 0.3 sekunde ako ne i više, ovisi o vozaču. posebno spašava loše vozače koji ne znaju šaltati jer sa DSG-om uvijek šaltaš kao pro...

e baš to... uvijek startaš savršeno s DSG-om, dok s manualnim, hebi ga, neće svaki put biti isto, a kamoli maximum!

ma sad će nama ljudi iz nissan pomoći na tom polju... DCT u GTR-u jako dobro radi!

EDIT: možda u idućoj generaciji megy-a RS ponude i tako nešto!

Edited by LagunaGT
Link to comment
Share on other sites

Jel mi gledao isti filmić??

Golf ubija R26??

to sam se salio.... nikad golf nece moc ubit megana.

U zagrebu se vozi golf s 300KS... cuo sam da jako dobro ide..

Link to comment
Share on other sites

@Zeko i Tiho... glede Megane-a... u kratko da objasnim situaciju... mozda ste negdje procitali da sam napisao da sam do donedavno vozio GV GTI. S njim sam redovito prao kojekakve racere sa Megane-om F1. Sto mi jasno ne trebate ni vjerovat. Imao i bolje vrijeme na Grobniku od doticnog a kako znate GTI ima "samo" 200 ks.

Tko su ti "kojekakvi raceri" koje spominješ ?

Link to comment
Share on other sites

Xmanu, javi se, Gachot ovdje... kak te treba obic? Os uzduz il popreko? :lool:

Link to comment
Share on other sites

Tko su ti "kojekakvi raceri" koje spominješ ?

kaj tebe spominju da brzo šaltaš ? pa ni jedan mjenjač nisi potrgao i uvijek šaltaš uredno i pa

Link to comment
Share on other sites

Zaboravljate da R26 ima isto nešto za startanje ;)

a kako to "nešto" :laugh: radi recimo po snijegu???

Link to comment
Share on other sites

Jebate, kaj ste se popalili... :wtf:

Ne znam tko mi je napisao da salta brze neg dsg, ma to ne treba ni komentirat. Tezi :bullshit: Dapace, tko god da je probao dsg ima samo rijeci pohvale.

Glede dobivanja raznih igraca, bio je jedan bas tamo kod velike gorice, prema zg, prije jedno godinu dana, ispred nas je bio i frend sa TT 3.2 q pa i on lako moze to potvrditi.

Svi vi pajdosi kaj se sad cudite, uzmite u obzir da dsg svaki al SVAKI put savrseno salta. Na mom je sa VAG-com izmjerio do 100-ke 6.7 sek. Pa sad, ako mi tko od vas kaze da ce svaku od 4 brzine kolko mozes zasaltat izmedju duzih semafora /znaci nekih 170,180), sa rucnim mjenjacem presaltat savrseno i tako x puta, onda ja fakat vise nemam kaj za reci. A i tako "savrseno" saltanje je opet duplo sporije nego kaj dsg salta brzinu vise.

Taj gti sa cca 300 ks koji je netko spomenuo je Sasin auto, svasta ima na njemu i na grobniku je imao 2 sekunde bolje vrijeme, s time da je spusten i da ima skroz promjenjene kocnice. On je vozio 1:52, a ja 1:54. Sa stock autom. Kolko su mi rekli ovi na zidu, tip sa Megane-om je imao slabije vrijeme pa odmah disclamer - ako lazu oni, lazem i ja.

@gasparic - valjda ce bit ovo ljeto kaj na grobniku pa mi slobodno pokazes kak se to rade krugovi oko mene :vrit:

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Vozio gam GTI DSG par puta i uopce mi se ne sviđa ali to sam samo ja.. vise volim standard rucni mjenjac.

Inace clio koji uzimas ima ks kao i golf ali rucni mjenjac pa bi po tome trebao biti nesto sporiji na Grobniku nego golf sa savrsenim nepogresivim mjenjacem, jel tako?

A mislim da nece biti i da ces ako ces probati cak imati nesto bolje vrijeme.. mozda se varam.

Moje misljenje je da je taj golf mrtva krava i tako se glasa.. bez uvrede :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

none taken :)

nemoj me krivo shvatit, nisam ja freak pa da ti sad serem nesto o gnoju. Meni je auto bio odlican, super me sluzio a vozio sam ga poprilicno.

I dalje tvrdim da je dsg nesto najbolje sto se moze imati u autu, al opet, to je samo moj dojam.

Nisam ja neki uber driver (ko gasparic :fucka: ) i sumnjam da cu sa cliom imat isto vrijeme. Jednostavno, mislim da je nemoguce cjelu stazu saltat savrseno, meni jasno a dsg mi je upravo to radio. Al bumo vidli, valjda :cool:

Link to comment
Share on other sites

Jebate, kaj ste se popalili... :wtf:

Ne znam tko mi je napisao da salta brze neg dsg, ma to ne treba ni komentirat. Tezi :bullshit: Dapace, tko god da je probao dsg ima samo rijeci pohvale.

Glede dobivanja raznih igraca, bio je jedan bas tamo kod velike gorice, prema zg, prije jedno godinu dana, ispred nas je bio i frend sa TT 3.2 q pa i on lako moze to potvrditi.

Svi vi pajdosi kaj se sad cudite, uzmite u obzir da dsg svaki al SVAKI put savrseno salta. Na mom je sa VAG-com izmjerio do 100-ke 6.7 sek. Pa sad, ako mi tko od vas kaze da ce svaku od 4 brzine kolko mozes zasaltat izmedju duzih semafora /znaci nekih 170,180), sa rucnim mjenjacem presaltat savrseno i tako x puta, onda ja fakat vise nemam kaj za reci. A i tako "savrseno" saltanje je opet duplo sporije nego kaj dsg salta brzinu vise.

Taj gti sa cca 300 ks koji je netko spomenuo je Sasin auto, svasta ima na njemu i na grobniku je imao 2 sekunde bolje vrijeme, s time da je spusten i da ima skroz promjenjene kocnice. On je vozio 1:52, a ja 1:54. Sa stock autom. Kolko su mi rekli ovi na zidu, tip sa Megane-om je imao slabije vrijeme pa odmah disclamer - ako lazu oni, lazem i ja.

@gasparic - valjda ce bit ovo ljeto kaj na grobniku pa mi slobodno pokazes kak se to rade krugovi oko mene :vrit:

:hey:

hmmmm... http://www.renault-klub.hr/forum/index.php...hl=dino+grobnik

vidi vremena sine!

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

ok, i to bi mi sad trebalo dokazat kaj? Da je profic vozio 500 kg laksi auto 2 sekunde brze od mene + sto je auto imao i podesen ovjes?

Pa ako je tako, ja sam skroz zadovoljan sa svojim vremenom. Mislim, i inace sam :laugh:

Link to comment
Share on other sites

ok, i to bi mi sad trebalo dokazat kaj? Da je profic vozio 500 kg laksi auto 2 sekunde brze od mene + sto je auto imao i podesen ovjes?

ma vrtiće se gašot oko tebe na grobniku :p:bigl:

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

ovo sve postaje smjesno....

npr. Megan R26 ili Obican RS uzmemo 2 vozaca i da odvoze isti auto jedan ce odvozit bolje od drugog. Ima decko na forumu nick mu je racer kaj vozi R26 a napro ga je domo s cliom 182. Kaj to znaci da je 182 brzi od R26? Mislim da ne jel taj decko jos nezna dobro vozit svoj auto. Ja vijerujem da si naletio na krive vozace Megana RS ili ljude koje voze Megeane koji izgledaju ko RS... Ja sam s cliom 197 napro GTI par puta, al znam da je GTI brzi od clia 197.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.