Jump to content

pozz svima


the prospector

Recommended Posts

daj malo vise detalja

otkud si cuo za forum, koja nesreca te prislila da vozis francuza i jos k tome renault itd

Link to comment
Share on other sites

pa posto sam ljubitelj renaulta od malih nogu svasta se nadje na internetu pa i ovaj vrhunski forum,za njega sam cuo od svojih prijatelja koji naravno voze renault vozila. zovem se Srdjan i vozim autenticnog meganea kojeg obozavam. eto ukratko.. jos jednom pozdrav svima...

Link to comment
Share on other sites

danke svima na dobrodoslici. pozz. za r 26 white od silver arow,nadam se da znas ko sam. par kuca dalje od tebe. jos jednom cestitam na vrhunskom odabiru auta. stvarno je vrhunski,sta tu drugo ima da se kaze...

Link to comment
Share on other sites

danke svima na dobrodoslici. pozz. za r 26 white od silver arow,nadam se da znas ko sam. par kuca dalje od tebe. jos jednom cestitam na vrhunskom odabiru auta. stvarno je vrhunski,sta tu drugo ima da se kaze...

Sad mi je jasnije :zubo: Nisam bio siguran da si ti jer ima još par Coupea u BM-u.

Čuj, nije ni tvoj "običan" dosta si ti to sredio :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao! :hey:

2 Safrane > Ajd' nek si i ti našao jednog kolegu za meeting ;)

Link to comment
Share on other sites

jos jednom se zahvaljujem na toploj dobrodoslici,renault klub forum je jedan od boljih ako ne i naj forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest dci_party

lega moj mi smo renđeri stari još iz surduka i sa pivom se sjeti gerde dok mota peticu a na krovu 6 kineza se vozi :piju:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.