Jump to content

Pozdrav iz Bajine Bašte


Guest Mocni Rendzer

Recommended Posts

Guest Mocni Rendzer

Kao veliki ljubitelj "Renault" vozila, a i vlasnik sam Clia 1.2 '97 i R4 TL '83, kao što je red na svakom dobro organizovanom forumu, da se predstavim. Živim u Bajinoj Bašti, na desnoj obali reke Drine, ispod planine Tare. Priroda je ovom kraju podarila lepotu, ali kao i svaka provincija pasivan i zapostavljen što se naročito odra

Link to comment
Share on other sites

Guest Mocni Rendzer

Hvala na dobrodošlici.

Obzirom da privilegiju brzog pristupa internetu imam samo na poslu, a kako kod nas od sutra nastupaju uskršnji praznici koje spajamo sa prvomajskim (što znači 10 dana odmora :hura: ), moraću da Vas napustim privremeno do 05. 05. Onda okačim i neku fotku.

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Pa de si komšija :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Još jedan mali div. Hajde neka, i ja sam ih se navozao nekada u firmi gdje su nam bili slu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.