Jump to content

Pozdrav iz Mostara


Guest Medo

Recommended Posts

Pozdrav,

Posten da budem, nije mi bila namjera uclaniti se na jos jedan forum ali jedan problem koji mi se pojavio na mom Twingu me je "natjerao" da pogledam po net-u pa tako naletih i na vas forum. Predpostavljam da su ovo na forumu vecinom mladi ljudi, moje generacije tesko da znaju i upaliti racunar, ali to nije razlog da vam se povremeno pridruzim, a ako nista drugo da procitam koji post. Starinski sam mehanicar, volim oldtimere, motocikle, stosta mozete pogledati i na www.airbrush.kicsiszivem.com , pa ako neko naidje na probleme u vezi starog zanata stelovanje paljenje, predpaljenja, platina, stelovanje ventila, poliranje glava ventila, ravnanje glave cilindera,.................. sto danas novi auti nemaju samo pitajte. Mozda radite neku staru Renku ili neki Fiat 850-:)

Twinga starog 7 godina sam nabavio prije 4 mjeseca. Ide k'o tambura. I sada ide-:) Ali od juce digitalni sat odjednom prestane pokazivati brzinu i stoji velika NULA. Nakon par kilometara proradi bude neko vrijeme pa se opet vrati na nulu. Onda skoro 30 km nije nikako radio pa opet proradio. Dok se to desavalo odjednom linija koja pokazuje gorivo pocela je rasti. Vidim nisam pijan, nisam nafrulan, malo protrljam oci kad ono stvarno je tako. Ostao sam nemocan, elektronika.... Skinuo klemu na akumulatoru ajde racunam da "zaboravi" stanje. Vratim klemu napravim 3-4 km opet isto. Da sutra skinem plastiku i provjerim kontakte kablova koji vode do displeja? Ili pak ne. Mozda je neko imao slicno iskustvo? Ako jeste volio bih znati.

Uh, prvi post a ja se raspisah-:)

pozdrav ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao :hey:

Godine nisu bitne ;)

Hvala.

Nego, avatar htjedoh staviti, nema sanse, mora li najprije neki admin da me blagosovi? -:)

Link to comment
Share on other sites

Pa gdje si Medo kuco stara....nemogu da vjerujem da si i ovamo nabaso. Dobrodosao

Pozdravi mi Doktora puno ako se vidjate..(u slucaju da sam te zbunio, ja sam jedan od onih sa pungasa u ona dobra stara vremena)

Link to comment
Share on other sites

Pa gdje si Medo kuco stara....nemogu da vjerujem da si i ovamo nabaso. Dobrodosao

Pozdravi mi Doktora puno ako se vidjate..(u slucaju da sam te zbunio, ja sam jedan od onih sa pungasa u ona dobra stara vremena)

Dobra je doktor zvjerka ;)

Naisao, Twingadzija me hekla a elektronikom.

Ima umjesto pun gasa Krankov forum, samo slabo imam vremena a i volje.

Link to comment
Share on other sites

:servus:

kako bih ti odobrio full pristup forumu moraš u potpunosti ispunit svoj profil. za detalji mi pošalji pm (personal message). ;)

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Neznam ti mnogo o twingadima...naci ce se ovdje vec neko ko ce ti pomoci...

Prisutan sam i na sajsiga.ba ali rijetko odem...

Uglavnom...pisemo se

Link to comment
Share on other sites

Bok Medo,

Twingo koji vozim je imao sličan problem, ...., morao je ići u ovlašteni servis da mu srede.

Pozdrav

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Bok Medo,

Twingo koji vozim je imao sličan problem, ...., morao je ići u ovlašteni servis da mu srede.

Pozdrav

:hey:

Bok Jura-:)

Hvala.

Ja u zivotu nisam otisao na servis jedino za auta od firme.

E, ako ovo malo pace mora na ovlasteni servis onda ga prodajem i kupim neku klasiku bez elektronike.

Link to comment
Share on other sites

:servus:

kako bih ti odobrio full pristup forumu moraš u potpunosti ispunit svoj profil. za detalji mi pošalji pm (personal message). ;)

:hey:

Ne znam sta bih jos dodao messingere ne koristim, ima ime i prezime, ima mail ima web pa zar to nije dosta.

Pa rodjendan, pa mjesto boravka, pomenuti vec Tvingadzija.... Ima dosta podataka.

Link to comment
Share on other sites

Medo malo si nas zbunio pošto već imamo jednog dugogodišnjeg člana koji ima sličan nick. On je Med0 s nulom na kraju umjesto slova O. :laugh:

I nemoj tako o starijima, ima nas ovdje dosta koji te mo

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Medooo... :hey: i dobro nam dosao... i dotura nam puno pozdravi, nisam ga vidio ima ciganska godina...

Pisemo se! :hey:

Link to comment
Share on other sites

pozdrav :hey:

P.S mislim da na forumu postoji vec jedan medo..pa bi lako moglo do c do zabune ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.