Jump to content

FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPANA TELEFONICA 2008


ZD1400RT

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    10

  • rimA

    8

  • Riker

    6

  • jan69

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kovalinen je očito dobro, nema nikakvih vidljivih ozljeda za sada!

Link to comment
Share on other sites

Kovalinen je očito dobro, nema nikakvih vidljivih ozljeda za sada!

jel ima kakvih novosti o njemu??

jebeno je jako udario... :oo:

Link to comment
Share on other sites

Malo nezanivljiva trka, svega jedno dva preticanja i da Kova nije onako izletio vjrovatno se baš nebi spominjala.

Drago mi je ipak što se vidi napredak Renault bolida, više sreće u Turskoj!!!

Fisiku sve pohvale šta uradi u indijcu!!!

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira na Alonsovo odustajanje full sam zadovoljan sa Renaultovim napretkom. Ionako ništa od ove sezone pa nek je iskoriste za poboljšanja bolida!

Ne mogu virovat kako je Kovalainenu pukla guma... sva sreća da je dobro. Oćito su se isplatila ona boćna ojačanja oko kacige na bolidu.

Piquet - ponovo razočaranje!

potpis!

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira na Alonsovo odustajanje full sam zadovoljan sa Renaultovim napretkom. Ionako ništa od ove sezone pa nek je iskoriste za poboljšanja bolida!

Ne mogu virovat kako je Kovalainenu pukla guma... sva sreća da je dobro. Oćito su se isplatila ona boćna ojačanja oko kacige na bolidu.

Piquet - ponovo razočaranje!

:dobroje:

A hebiga, ti sve bitno napišeš i šta ćemo sada mi? :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Meni je osobno bilo zao piqueta kada je izletija jer je bilo "nepravedno",ali jebiga,ovaj iz force india (ja mislim) veli da:Pogleda sam u retrovizor i bio je daleko,nasatvio voziti i nisam ocekivao da je tako blizu i desilo se sto se desilo.Ja sam isprve bija popizdija jer se vidilo da ce ga piquet oribati i onda mu ovaj uleti i odnese ga u pm..Ali jebat ga meni je izgledalo ka da je namjerno ali ipak na kraju nije.Valjda ce biti bolje u turskojj gogo Piquet.

Edited by GReddy
Link to comment
Share on other sites

Evo malo o Hekkiju ajd sva srica da je dobro :Upravitelj McLaren-Mercedesa, Ron Dennis, potvrdio je da je Heikki Kovalainen neozlijeđen nakon teške nesreće na V.N.

Link to comment
Share on other sites

Guest maliodmontaze
Evo malo o Hekkiju ajd sva srica da je dobro :Upravitelj McLaren-Mercedesa, Ron Dennis, potvrdio je da je Heikki Kovalainen neozlijeđen nakon teške nesreće na V.N.
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.