Jump to content

197


zeko

Recommended Posts

taj auspuh ti je Sole radio.... prico sam s deckom. Kaze da je evc 6 auspuha promijenio. I stavio je je umjetso speedline felgi od cupa stavio je Ultraleggeru 17 cola bijele.

I znam da je cipo kod gubica auto na valjcima....

Laze.. ovo mu je prvi i zadnji auspuh samo sto je sad jos maknuo srednji lonac i ima samo zadnji. Inace se vozi na speedline ali za utrku koristi Ultraleggeru (ima 3 seta)

Auto se dere bezveze.. uzasan zvuk ima..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    39

  • zeko

    37

  • Zrmi RS

    15

  • Raptor6767

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

18 cola

uf, kako hebeno dobro, samo bi skinija ovo za blato

Link to comment
Share on other sites

Laze.. ovo mu je prvi i zadnji auspuh samo sto je sad jos maknuo srednji lonac i ima samo zadnji. Inace se vozi na speedline ali za utrku koristi Ultraleggeru (ima 3 seta)

Auto se dere bezveze.. uzasan zvuk ima..

mogo je bar napravit kvalitetniji auspuh...

inace mi je auto ok....

fakat ima decko love ak se moze bavit tim sportom, jel veli meni on da nema nikakve zarade. inace decko je ok... sve sta ga pitas odgovori

Link to comment
Share on other sites

mogo je bar napravit kvalitetniji auspuh...

inace mi je auto ok....

fakat ima decko love ak se moze bavit tim sportom, jel veli meni on da nema nikakve zarade. inace decko je ok... sve sta ga pitas odgovori

Tata placa ali super je da trosi na utrke kad vec ima..

Link to comment
Share on other sites

jedino sad kaj me hebe je to kaj neznam dal da stavim bijele speedline ili ove moje plastificiram ( ofarbam ) u antracit. antracit ili speedline pitanje je sad :nezna:

kaj se onog crnog tice, jako lijepo auto izgleda, al su mi felge nakaradne, i uz to ubiju performanse.

Link to comment
Share on other sites

ček koji je tvoj? :D

Onaj Ford u pozadini..

Link to comment
Share on other sites

detaljnim pregledom zadnjeg branika utvrdio sam da si stavio plin... i to brc brc najnoviji! :oo:

post-84-1211228089_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

detaljnim pregledom zadnjeg branika utvrdio sam da si stavio plin... i to brc brc najnoviji! :oo:

:klap: Bravo.. najnoviji model !Brc, brc! je stigao u ponudu i sad je u bolidu. :dobroje:

lijepe makine.....

felge su mi jedino malo isfurane :fucka:

Za par mjeseci dolaze nove.. lakse..

Link to comment
Share on other sites

deltarally_27.jpg

vidi ga...

dok balev obdela neke babe , evo njegve slike jedne

aaaaahr6.jpg

Edited by rio
Link to comment
Share on other sites

Vidim da su na onom crnom ultralaggere srebrne.To znaci moze ici na sporta?Kundak ima crne ali kaze da srebrne nije mogao stavit zbog Et-a,samo crne jer one imaju neznam koji et koji stane.Moze objasnjenje?

Link to comment
Share on other sites

Vidim da su na onom crnom ultralaggere srebrne.To znaci moze ici na sporta?Kundak ima crne ali kaze da srebrne nije mogao stavit zbog Et-a,samo crne jer one imaju neznam koji et koji stane.Moze objasnjenje?

Nazovi vulkal 01/344 0000,uglavnom imaju ti po tablicama točno ET za svaki auto,po meni

ultre stoje na skoro svakom autu i lagane su ali ih ima skoro svaki 5. auto,ja ću si vjerojatno

isto uzeti za ljeto a oriđiđi ostaviti za zimu,sjećam se da je buraz uzimao za c2 16" 1050 kn(ET 16)

http://www.vulkal.hr/novosti6.aspx

Link to comment
Share on other sites

Vidim da su na onom crnom ultralaggere srebrne.To znaci moze ici na sporta?Kundak ima crne ali kaze da srebrne nije mogao stavit zbog Et-a,samo crne jer one imaju neznam koji et koji stane.Moze objasnjenje?

17" samo black i bijele zbog rupa, ima i grafitnih i srebrnih ali 4x110 mislim. a 18" idu u srebrnoj i mat grafit u 5x108 izvedbi. To je bilo kad sam ja kupovao svoje. Mo

Link to comment
Share on other sites

E sto bi dao da imaju 17" srebrne ili matt grafit s etom koji pase kao tvoje i da je razmak rupa taj koji je

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.