Jump to content

Pozdrav svima!


Guest Omega

Recommended Posts

Guest Omega

Moj nadimak je Omega i vlasnik sam Logana Prestige 1.5 dci 85 od prvog mjeseca 2008.

Nisam sguran ali sam pronašao nekoliko postova na vašim stranicama o Loganu pa se nadam da u ovom Renault klubu ima mjesta i za sestrinska vozila marke Dacia. S obzirom da su proizvođači isti nadam se da se i članovi kluba odnose prema vlasnicima Logan ok.

Srdačan pozdrav svima! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao i ne brini, tu smo ravnopravni. Osim lima tu je sve Renaultovo. Jedino mi se čini da si ti prvi s traktor Loganom. :bigl:;)

Link to comment
Share on other sites

Moj nadimak je Omega i vlasnik sam Logana Prestige 1.5 dci 85 od prvog mjeseca 2008.

Nisam sguran ali sam pronašao nekoliko postova na vašim stranicama o Loganu pa se nadam da u ovom Renault klubu ima mjesta i za sestrinska vozila marke Dacia. S obzirom da su proizvođači isti nadam se da se i članovi kluba odnose prema vlasnicima Logan ok.

Srdačan pozdrav svima! :hey:

Naravno,ima mjesta i za dru

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.