Jump to content

Pozdrav od Svedje.....


Svedjo

Recommended Posts

.....svima.....

dakle ovako....

o meni:

dolazim iz zagreb-a,zovu me Svedjo,pravo ime Aidin, godina 21.( neki dan napunio pa se feštalo :bigl: )

motorizacija:

trenutno vozim Peugeot 307 HDi iz 2005., a vozio dosad opel kadett karavan i Kadett GSI. eh da i renault megan u autoskoli.eto to me povezuje s ovim forumom.

na forum sam dosao jer sam vidio negdje na french cars-u link pa reko da dodjem i tu se regat....

eto tolko...ako vas još nesto zanima pitajte ....ja cu vas isto nesto pitati....

hvala i citamo se.... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Bok!

A kaj je sa Renaultom?

Sigurno ces si kupit jedan ili se dvoumis izmedu Renaulta SPORT ili OPC-a?!

Edited by vedran
Link to comment
Share on other sites

imas dobre sumnje.....dvojbe....makar me nekako vuce Opel i famozni znak OPC....nemojte zamjerit....al zasad ce ostat moj Pug....

Link to comment
Share on other sites

imas dobre sumnje.....dvojbe....makar me nekako vuce Opel i famozni znak OPC....nemojte zamjerit....al zasad ce ostat moj Pug....

Ak te vuce OPC,onda si fulo forum.

Nadam se da nebus prevec o tim famoznim OPC-ovima jer mi je jos muka od zadnjeg kojeg sam vozio. :renault: u :srce:

:welcome1:

Link to comment
Share on other sites

zasto to mislis da sam fulao? hm....mislim nemam ja nis protiv renault-a, samo kazem u tom duelu bi valjda uzeo prije Opel....moje misljenje.... ali o tom potom....meni je vazno da me moj francuz dobro sluzi...

decki nemojte kaj zamjerit!

Link to comment
Share on other sites

zasto to mislis da sam fulao? hm....mislim nemam ja nis protiv renault-a, samo kazem u tom duelu bi valjda uzeo prije Opel....moje misljenje.... ali o tom potom....meni je vazno da me moj francuz dobro sluzi...

decki nemojte kaj zamjerit!

Nemam ja nista protiv tebe,svi su dobrodosli,mislim da si fulao zato sto je ovo renault forum,mi smo vecinom tu zagrizeni ljubitelji renaulta... nadam se da ces putem ovoga foruma promenit misljenje... to je lako moguce. ziv bio

Link to comment
Share on other sites

dobrodosao.. :hey:

al mislim da ti nebu bas prezanimljivo na forumu dok vozis puga i razmisljas o opecejki..NHF

Link to comment
Share on other sites

U svakom slučaju, pozdrav :hey:

Ali opel, ford itd. :roll:

Link to comment
Share on other sites

hvala svima na dobrodoslici....necu o drugim autima....eto samo francuzi....NHF....

nego imam jedno pitanjce....vidio sam na forumu da imate GB za ukrasne tablice? dali mogu ja sudjelovat? uzeo bih par komada,pa me zanima....

Link to comment
Share on other sites

pozzzz...

što se tiče GB, dobio si pristup forumu te mo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.