Jump to content

Drift, grip i karting trening u Krškom 22.05. (četvrtak, praznik)


minjug

Recommended Posts

http://www.go-drift.com/forum/showthread.php?t=1286

evo, čisto da znate. ja ozbiljno razmišljam o odlasku tamo, iako nisam nešto prelud za tom stazom. nisam doduše nikada vozio na njoj, ali sam bio tamo pogledati, i čini mi se bitno manjom od marofa. jedini gušt je što, koliko se sjećam, ima nagibe, uzbrdice, nizbrdice i to... mini-grobnik :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Par fotki slikanih rano, oko 9.30

post-1293-1211533256_thumb.jpg

post-1293-1211533268_thumb.jpg

post-1293-1211533281_thumb.jpg

post-1293-1211533293_thumb.jpg

post-1293-1211533305_thumb.jpg

Staza je spora ali tehn jako zahtjevna. Nama vremena za odmor, non stop se radi i ako se ne pogode putanje ( a to se desi lako pogotovo ak vozite ko ja prvi put ) nije obro za štopericu. Gume su plastika, starije su od auta i imao sam osječaj da cvile i dok auto stoji LOL

Inače uvjetu su odlični, asfalt super, birc opskrbljen, konobarica prava slovenka LOL, ekipa vrlo dobra. Drifteri ko inače turiraju, trgaju gume i izleču van staze što je najgore jer treba čekati da se ona počisti a to traje i traje. Ali kada se na stazi nađe neki koji zna ( npr. Luka Marko, ZaXa nije bilo ) onda je totalni gušt gledati ih. Ak ste mislili da je Rauš picajzla think again, ovi slovenci imaju specijalni kamijončić za čiščenje, trebali smo imati najlon ispod auta, ploču za podmetnuti ispod dizalice... Al je u cijenu bila uključena gratis cuga, malo al čovjeka veseli

Navozio se baš ni nisam jer sam u drugom krugu drugog đira imao probleme sa autom i nisam mogao nastaviti vožnju. Morao sam na šlepi doma.

Prve prognoze nisu prestrašne , više o tome u projektima kada saznamo točno o čemu se radi i kada se to riješi. Opet sam bez auta a delta je u gradu... :tup: :tup: :tup: Morat ću ZETom do Bundeka :doh:

Veliki pozdrav i Hvala članovima foruma Kiko-i Minjug-u :hey: :hey: :hey:

Edited by Fredy
Link to comment
Share on other sites

problemi sa transmisijom. jedan dio nije orginalan i morao je biti rađen ručno zbog kraćeg diffa. izgled da se je potrošio i auto nije bio u voznom stanju

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.