Jump to content

Pozdrav!


Guest don.horacie

Recommended Posts

Guest don.horacie

Evo zelio bih vam se ovim putem predstavit ,ime mi je Tomislav i iz Osijek sam vozim Megana Grandtour-a ,i jos jednom pozdravio bih sve clanove a tako i admine ovog foruma.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Guest don.horacie

Ispricavam,se al zasto ja nemogu jos postati u nekim temama ako mi netko to moze objasniti??

Link to comment
Share on other sites

Ček dok ti neko od moderatora ne dozvole pristup...

Dobrodošao!

Link to comment
Share on other sites

Guest don.horacie

Evo ovako ja sam na ovaj forum dosao zbog jednog razloga tj.imam problem trebam vasu pomoc a tako i misljenje jer neznam rjesit problem,htjeo bi se izrazit al vidim da mi moderatori nedopustaju a i ne zelim ovdje u ovoj temi.

Pa ako mi mozete reci kad ce meni biti dopusteno da zatrazim neka vasa misljenja i savjete??pozdrav i hvala

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav!

Evo samo malo strpljenja dok moderatori ne vide da je netko novi dosao pa ce ti dopustit... vjerojatno nitko od njih nije online... bude tokom dana...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.