Jump to content

2008 FORMULA 1 PETROL OFISI TURKISH GRAND PRIX


ZD1400RT

Recommended Posts

2008 FORMULA 1 PETROL OFISI TURKISH GRAND PRIX

stazarw7.jpg

Petak

1. slob. tren. 09:00 - 10:30

2. slob. tren. 13:00 - 14:30

Subota

3. slob. tren. 10:00 - 11:00

Kvalifikacije 13:00

Nedjelja

Utrka 14:00

infoho9.jpg

Ove godine idemo u Tursku jedno 8 utrka prije nego prošle sezone. Nekako imam feeling da će Ferrari opet biti dominantan. Dvostruka pobjeda crvenih u

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da su napravili nešto na bolje. S obzirom kako ide ove godine, sve što završi u bodovima je OK :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Alonso opet u vrhu zasada.. Nakon prosle trke sam mislio da su navinuli previse motor i da se zato "sasipao" ali izgleda da i nisu.. vidjet cemo..

Link to comment
Share on other sites

Nezna više šta da mislim... nisam previše razočaran jer sam optimist.. ne preostaje ništa drugo nego dalje pratit utrke i čekat da se desi nešto da skočim iz fotelje...

Link to comment
Share on other sites

Ja zadovoljan treningom. Bolje nego do sada (osim

Link to comment
Share on other sites

yey Piquet medu prvih 10 aj to mi je bas drago,decko se konstantno drzi medu prvih 10 a ovo mu je prva sezona u f1,jedino mi se gadi sto cu ovu nedilju u 15 morati ici raditi,aj bar imaju ogroman tv,pa ako im se bude dalo malo gledati formulu spasiti cu se,jos ako ne bude ljudi u kaficu pun gas raspaliti i staviti closed :p

Edited by GReddy
Link to comment
Share on other sites

Zadnji trening - Alonso 2. a Piquet 10.

Link to comment
Share on other sites

Kimmi tek 10.? Opet nešto taktiziraju?

Svaka čast Alonsu! Nadam se da bude bolid izdr

Link to comment
Share on other sites

Vec par puta ove sezone su favoriti na zadnjem treningu radili slaba vremena. Razlog je najvjerojatnije sto voze sa puno goriva i pripremaju setup za treci finalni dio kvalifikacija. Nitko nije radio puno krugova 13 - 14 u prosjeku.

Link to comment
Share on other sites

Kimi se ili zavrtio ili sišao s staze - bez oštećenja - mo

Edited by Safrane
Link to comment
Share on other sites

Hm, ako Alonso dobro starta, a sumnjam jer ove godine startovi nisu nešto kod Renault-a, mogao bi skinuti Webera i to bi bilo dobro. Iako je sedmi mala vremenska razlika za Kubicom mi govori da je bolje. Sad sve ovisi o taktikama momčadi. BMW mi se čini opet spreman jer je Kubica u Q2 (gdje su svi na novim gumama i min. goriva) imao odlično vrijeme. Vjerovatno će ostat krug-dva du

Link to comment
Share on other sites

Osobno mislim odlična utrka....Kovi je pokazao da ima srca za vo

Link to comment
Share on other sites

dosta zanimljiva utrka, Alonso dosta dobar, Kovalainen me iznenadio nakon prošle utrke... sve u svemu OK :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Dobra i zanimljiva utrka.

Alonso OK, a Nelson je popravio malo dojam s onim obila

Link to comment
Share on other sites

Timo Glock je imao odlicnu obrambenu voznju!!

start nisam vidio... hebem mu... crnčim od jutra da stignem na F1 i kita... :(

Link to comment
Share on other sites

start nisam vidio... hebem mu... crnčim od jutra da stignem na F1 i kita... :(

:rotfl: :rotfl: :beah: :beah: :rotfl: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Dobra trka! Zašto je Kovalainen morao onako rano u box?

Alonso dobar, ali Piquet koma - ako će se dr

Link to comment
Share on other sites

Dobra trka! Zašto je Kovalainen morao onako rano u box?

Alonso dobar, ali Piquet koma - ako će se dr

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.