Jump to content

197 pištavac


Tiho

Recommended Posts

još je gore ne vezat se kad se naglo zakoči pri 60-70, onda lipo udreš glavon u volan a nisi ni sudar ima

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tiho

    8

  • twingara

    4

  • korisnik

    4

  • brbo

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moj prijatelj je imao sudar prije dosta godina i nije bio vezan, zbog toga je ispao iz vozila i ostao
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu vjerovat o čemu se ovdje priča... :tup:

To ti je kao da tvrdiš: "Ljudima se kradu auti premda imaju alarme i zaključani su, a ja ostavio JEDNOM otključan auto i nisu mi ga ukrali, dakle, glupo je zaključavati aute..."

Tak i ovo - "...nisam imao pojas i preživio sam..."

Misliš da si ti PRAVILO, a ne iznimka? Ja ne tvrdim da svi koji su vezani - preživljavaju, već da samo imaju VEĆE šanse za preživljavanje/manje povrede - pogotovo pri gradskim brzinama (cca 40-80km/h).

Nemoj me krivo shvatiti, tvoje je pravo da si vezan ili nevezan, ali mi je glupo generaliziranje tipa - bolje se ne vezati.

P.S. Kako izgleda osoba sa kacigom i bubrežnjakom pri udaru prednjim kotačem u otvoreni šaht pri cca 120km/h. Ako ne vjeruješ meni, vjeruj doktorima - kaciga mi je SPASILA ŽIVOT, a BUBREŽNJAK crijeva...

post-5398-1214472797_thumb.jpg

post-5398-1214472839_thumb.jpg

post-5398-1214472886_thumb.jpg

post-5398-1214472931_thumb.jpg

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Nisam bas lik koji ce uletit u ovakve glupe rasprave no fakat....tu se spominju neke brzine i bacaju se takvi bureki

da mi se vrti u glavi.

Zabio sam se u zadnji kraj autobusa koje se kretao u istom smjeru cca 30khm sa jedno 80-90khm.

Zaradio sam prelom dva rebra, teski potres mozga, visestruki prijelom vratne kraljeznice, rasparao vrat

do disnih kanala srecom ne preko.

33 sava na vratu jos 12ak po licu.

Nekoliko rezova po nogama, ligamenti lijevog koljena su mi sada u trecem stupnju.

Tek nakon godinu dana rehabilitacije, treninga i plivanja sam doso k sebi.

Auto nije imao air bag i proletio sam kroz sajbu, nisam bio vezan.

Rekli su ako prezivim da vjerojatno necu hodati. Srecom bili su u krivu.

Inace se vezem uvijek, vezem se u garazi iz navike pa se odvezujem da je zatvorim.

Taj dan se nisam vezao i to je najdalje sto sam ikada stigao od kuce nevezan (1km).

Udarac je tocno taj o kojem se prica u crash testovima, cca 50khm. Kazes brzina zakurac ha?

Fakat me ne dira dal se netko hoce vezat ili ne al ne pricajte bajke da bi opravdali svoje

stajaliste.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Zave�žeš pojas. Otkrivenje!

:dobroje::D

Inace se vezem uvijek, vezem se u garazi iz navike pa se odvezujem da je zatvorim.

Taj dan se nisam vezao i to je najdalje sto sam ikada stigao od kuce nevezan (1km).

Udarac je tocno taj o kojem se prica u crash testovima, cca 50khm. Kazes brzina zakurac ha?

Fakat me ne dira dal se netko hoce vezat ili ne al ne pricajte bajke da bi opravdali svoje

stajaliste.

potpis :dobroje: ... čestitke na volji i želji za oporavkom :hura:

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

Uvjek se desi pizdarija kad se najmanje nadaš zato bolje ona stara spriječit nego liječit koliko je to moguće jel i ja sam tako odležao skoro dva mjeseca po bolnicama nakon pada s automatika :tup::doh: ali na kraju dobro je prošlo :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Uvjek se desi pizdarija kad se najmanje nadaš zato bolje ona stara spriječit nego liječit koliko je to moguće jel i ja sam tako odležao skoro dva mjeseca po bolnicama nakon pada s automatika :tup::doh: ali na kraju dobro je prošlo :zubo:

Pa zašto se nisi vezao??!

Link to comment
Share on other sites

Ma bile mi vezane cipele :lool: :lool: :lool:

dečki digli ste topic iz 2008 god lol...

btw ugasio sam pištalicu u servisu. Hvala

:hura::hura::hura:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.