Jump to content

Stigao sivi Clio


K9K

Recommended Posts

Dobro je ti, od tebe mi je najvise i preslo... :)

Nemam odbrane fakat, cudan auto....htio ne htio tjera te da mu radis neke budalaste stvari :D

ne obracaj paznju na bulija,on je planirao da proda svog,a gledaj sad ;)

p.s.ja obavezno imam problem,jer sam podigao tempo voznje sa kadicom,a ostali putnici setaju po autu :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • K9K

    62

  • jure

    21

  • newbie

    18

  • Fredy

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne obracaj paznju na bulija,on je planirao da proda svog,a gledaj sad ;)

p.s.ja obavezno imam problem,jer sam podigao tempo voznje sa kadicom,a ostali putnici setaju po autu :bigl:

Ja cuo da ti prelazis u vecu klasu, jel to istina :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Clio je bio prvi put na kruznoj stazi, veza je postala ozbiljna, mislim da ja ovaj auto nikada necu prodati...

teambuilding268.jpg

teambuilding266.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, ajd sto sam ja ispaljivac i ono drugo, nego ti sada zvanicno priznajes emotivne odnose sa hrpom zeljeza, kako se ta devijacija naziva? :bigl:

Vidim da je bilo do kindera, auto ti je vrlo lep, a ajd detalje cemo se ispricati.... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako zgr5gtt, mladoj sam vec najavio da vise ne idem na more i slicne pizdarije...sva se lova prebacuje na budzet za stazu :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Clio je bio prvi put na kruznoj stazi, veza je postala ozbiljna, mislim da ja ovaj auto nikada necu prodati...

teambuilding268.jpg

teambuilding266.jpg

e čoeče, đes ovo bio, u Zalužanima? kakvo je, jesil moro tipla il uletiš samo

Link to comment
Share on other sites

Aha, Zalužani. Odlicno je, staza u ok stanju, vrlo brza, a dzabe nema nista pa se tako i ovo placa...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Nakon mnogo dobrih voznji doslo je vrijeme za rastanak..auto je prodan...a zivot ce nastaviti pod punom ratnom spremom...

Uskoro dobija rollbar, speru, Baccijev mjenjac itd...i karijeru nastavlja na brdskim trkama...

 

Moze lock na ovu temu...a ako stignem nekad postavim temu kako su isle pripreme za rat :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.