Jump to content

clio sport srce prestalo kucat :(


twingara

Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twingara

    66

  • Coupe RS

    10

  • Blento

    10

  • Blue_Fatal1ty

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo stavis raina umjesto ovog lika na boku. :lool: :lool: :lool:

pogleč, napred ima vratašca za pesa :D

ludi ste majke mi.. :rotfl: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

...meni bi i 34000 kuna bilo malo za taj auto ...s obzirom na sve ulozeno i popravke.....a valjda ces dobiti tih 15000 od lika....mada trazi vise...;)

kad je napravio s**nje nek plati.....slijedeci puta ce dvaput razmisliti prije nego povuce rucnu (ili dati nekom idiotu makedoncu da vozi)... na takvim stvarima se moze dici gadna lova...:)))

anyway..sto sve spada pod "školjka"? ..samo onaj veliki "lim" ispod auta ili se dobije jos nesto gratis...tipa sarafi za felge i slicno?...;)

Link to comment
Share on other sites

Ima li ta sasija antikorozivnu zastitu podnice?

Po meni ulazis u projekat sa krajnje neizvjesnim ishodom!

A ako ne odustanes, prijedlog za boju: Mica Blue sa STI... Imamo jedan CS Ph1 u Sa takav

Link to comment
Share on other sites

uvjek sam volio izazove! :laugh:

bolje imat nešto nego nemat ništa... ovako mo

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jel ima sto nova?....kako napreduje popravak?...napreduje li uopce?...

jesil dobio kakve pare od oca neandertalca?...;)

Link to comment
Share on other sites

Ja čekam poziv da dođem pomoći oko sklapanja i prebacivanja sa starog u novog. Pripremio sam gomilu gedora, kacavita, ključeva... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Vidim da sam uhvatio velik zaostatak u ovom topicu.

Sad je ovdje velika količina pozitivne energije. Svaka čast. :hail:

Samo naprijed twingara :yeah:

P.S. Ova boja (plava :zubo: ) je odlična za njega.

Link to comment
Share on other sites

šasije još nema... pretpostavljam da slovenci čekaju neki šleper koji ide prema ovamo :D

neandertalac malo zavlači... nadam se da će bit nešto od toga inače postajem neuračunljiv!

boja će bit tamno siva metalik... poznatija ko B66... nova boja, ima je na novoj Laguni

Link to comment
Share on other sites

šasije još nema... pretpostavljam da slovenci čekaju neki šleper koji ide prema ovamo :D

neandertalac malo zavlači... nadam se da će bit nešto od toga inače postajem neuračunljiv!

boja će bit tamno siva metalik... poznatija ko B66... nova boja, ima je na novoj Laguni

:dobroje: :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

sto fali onoj boji sa gornjih slika? :)

sto se tice neandertalca (iako sumnjam da mu je inteligencija i na toj razini) ...jesi dogovarao sto s njima ili izbjegavaju komunikaciju ...

nisam bash odvjetnik...no vjerujem da ako te djelovi i rad kostaju vise nego si dobio od osiguravatelja...imas jako dobre osnove da na sudu dobiješ te pare.....plus sto mozes traziti jos za pretrpljeni stres...gubitak vrijednosti automobila i slicno...

treba takvim idiotima zabraniti voznju automobila na dugo vremena....

Link to comment
Share on other sites

si narucio kakvu pojacanu kup sasiju odma, ili sta vec ima :) --

nisam... obična je šasija

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.