Jump to content

Megan Coupe 1.6e


krcko

Recommended Posts

Moras njihovu stranicu gledat s IE inace ne radi

post-1952-1212527768_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • krcko

    17

  • fatal_error

    9

  • Blue_Fatal1ty

    8

  • Coupe RS

    3

Evo mene malo...da prokomentiram

Link to comment
Share on other sites

Evo mene malo...da prokomentiram
Link to comment
Share on other sites

malo smo mi pretjerali, od ideje da će stavit spoiler, ispalo je da ga odma uzima :zubo:

Link to comment
Share on other sites

ja sa svojim kad u gradu nateram na 10l potrošnje budem sretan,inače 11-13l,mada se radi o sport filteru i samo jednom loncu bez kat.

što se tiče štopki ja ću curi sad na zelenom coupeu farbati štopke,retrovizore i kvake u boju auta i mislim da bi bilo dobro

sva stakla na štopkama pošpricati crvenim transparent sprejem,znači da i

Link to comment
Share on other sites

i jel moguće napraviti da onaj vanjski krug svijetli?mo
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Original spoiler za Lagunu1 u Renaultu sam platio 600 DEM (300 €).. pred nekih 6-7 godina.

Najbolja varijanta ti je da se strpis i pokusas nabaviti od nekog slupanog meganea.

I naravno, niski originalni je najljepsi.

Link to comment
Share on other sites

^^

tak ce i bit , nikam mi se ne zuri, pomalo i vec ce naletit nesto :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

S takvim ledicam se ja na cliu bakcem vec pol godine i nikako da

ispadne kako treba, no sad je Hella izbacila univerzalni Daylights

koji kosta oko 200njak EUR i izgleda pre bolesno no za moj ukus

i preskupo za 10 ledica, bas me zanima kak ce tvoj uradak ispast

:hey:

Link to comment
Share on other sites

mozda čak mogu neki popust sredit prek frenda u jurisu... vlasnik mu je kum ili tako nešto... ako hoćeš mogu pitat..

Link to comment
Share on other sites

Ispast će dobro jer ga sada gledaš...dakle to je gotova verzija samo se treba staviti na auto :dobroje:

Sve je napravljeno na orginal masci tako da nema nikakvog ljepljenja, rezanja ili straha da to padne dole... :dobroje:

A ovo kaj si ti spomenuo je preskupo do bola...ovdje ja imam sveukupno 20 ledica, koje su visokokvalitetne, dugog vijeka trajanja te jačine svjetlosti od 20 000mCD te sveukupno dođe 100kn + troškovi rada koji se dogovore jer fakat treba imati

Edited by Zagy
Link to comment
Share on other sites

Ispast će dobro jer ga sada gledaš...dakle to je gotova verzija samo se treba staviti na auto :dobroje:

Sve je napravljeno na orginal masci tako da nema nikakvog ljepljenja, rezanja ili straha da to padne dole... :dobroje:

A ovo kaj si ti spomenuo je preskupo do bola...ovdje ja imam sveukupno 20 ledica, koje su visokokvalitetne, dugog vijeka trajanja te jačine svjetlosti od 20 000mCD te sveukupno dođe 100kn + troškovi rada koji se dogovore jer fakat treba imati

Link to comment
Share on other sites

Ja ih prodajem :dobroje:

A kaj se tiče modula, jednostavno se stave ne postojeću masku, plastiku na autu...to vrijedi samo za Meganea jer on ima udubljenu onu pladtiku ispod svjetala od maske :dobroje: pa se ledice ne vide baš a samo svjele iznutra

ledice se spajaju na pozicije ili po

Edited by Zagy
Link to comment
Share on other sites

Ja ih prodajem :dobroje:

A kaj se tiče modula, ledice se spajaju na pozicije ili po

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

moze lock, auto je promjenio vlasnika

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.