Jump to content

Evo i mog coupea


darijoz

Recommended Posts

ma mene su smetale te felge jer nisu bile crne pa sam se ja u subptu sjetio da bi ih mogo pošpricati, a ja sam takav da kad nešto zamislim to mora biti odma gotovo pa sam ih u subotu u 14h skinuo i pošmirglo a u 20h su već bile na autu ali kad nabavim neke druge onda ću ove dati pravom majstoru da se pozabavi njma

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darijoz

    200

  • Blue_Fatal1ty

    17

  • R5_ST

    14

  • Coupe RS

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma mene su smetale te felge jer nisu bile crne pa sam se ja u subptu sjetio da bi ih mogo pošpricati, a ja sam takav da kad nešto zamislim to mora biti odma gotovo pa sam ih u subotu u 14h skinuo i pošmirglo a u 20h su već bile na autu ali kad nabavim neke druge onda ću ove dati pravom majstoru da se pozabavi njma

kak sam reko, uradi sam..

kako god da je ispalo treba priznati da si se potrudio a opet va

Link to comment
Share on other sites

ma za prvi put su felge ispale super ipak sam ja mehaničar a ne lakirer

Link to comment
Share on other sites

meni se ustvari sviđa ovaj coupe

i ove felge, ko šta reče kolega malo ih bolje treba obradit

ma ustvari dat ih majstoru nek se pozabavi njima

i lip mi je uredu

auto je rađen u tom brzi i

Link to comment
Share on other sites

ljepo izgleda samo neznam kak dugo ce ti boja ostati na felgama. Nadam se sto duze ;)

pofarbaj si i retrovizore u crno ako ti je boje ostalo..

Link to comment
Share on other sites

misliš da bi retrovizori bolje izgledali crni, ja sam ih baš mislio pofarbati cijele u

Link to comment
Share on other sites

misliš da bi retrovizori bolje izgledali crni, ja sam ih baš mislio pofarbati cijele u
Link to comment
Share on other sites

već sam mislio pošpricati kavke ali moram narućiti sprej jer sam cijeli potrošio na branik

mo

Link to comment
Share on other sites

već sam mislio pošpricati kavke ali moram narućiti sprej jer sam cijeli potrošio na branik

mo

Link to comment
Share on other sites

pošprico sam kvake u crno

a jesi brz.. pa nisi ih uzel dole i malo pripremil.?

samo papir ispod i deri ha?!

Link to comment
Share on other sites

super izgleda sad pašu uz stakla

sad retrovizori... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

mislim da će retrovizori ostati
Link to comment
Share on other sites

evo slika

dobro je.. ljepo se uklopilo među felge i stakla.. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

nesviđa mi se ni najmanje to što radiš,jer ta špricanja sprayem su kratkoročna rješenja,

ako sam dobro shvatio i branik si špricao sprejem??nakon nekog vremena će se počpeti ljuštiti,a onda imaš dupli posao da bi to pripremio za farbanje,a to češ učiniti ubrzo jer ti se neće sviđati kako je ofarbano...

inače ovako na oko dobro izgleda,ali ne fušariti!! ;)

Link to comment
Share on other sites

prije ovog auta pam imao crvenu alfu na njoj su pile pošpricane felge,branici,pragovi i jedna vrata sve je špricano sa sprejem i ništa se nije ljuštilo, kupovo sam malo kvalitetnije sprejeve

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.