Jump to content

Buyakasha


Dave

Recommended Posts

Pozdrav Renault ekipi. Ja sam Dave, ljubitelj svih sportski nastrojenih auta, bivši hondaš i bemvejaš, kroz par mjeseci vlasnik Clia Sport. Trenutno imam u firmi Trafic, Master i Kangoo (kojeg vozim najčešće) tako da mi Renault nije nova marka (a da ne govorim da su mi starci nekoć imali i dvije četvorke :D). Posebni pozdrav kolegi STIu koji me sinoć provozao u 197ici, auto je pila i pol! :hey:

PS: Inače sam stalno na motorima tako da mi do jeseni auto netreba! ;)

Edited by Dave
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav meštre! :hey:

Evo imaš pristup, iako mrvicu ograničen dok ne dođe pila, čitamo se :hey:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav meštre! :hey:

Evo imaš pristup, iako mrvicu ograničen dok ne dođe pila, čitamo se :hey:

Pošto mi je Kangoo na firmu (moju) onda imam barem jedan Renault iz game osobnih vozila pa mislim da ne trebam čekati da mi pila dođe! :D

Još jedan pozdrav svima! :hey:

Edited by Dave
Link to comment
Share on other sites

Dajte čovjeku pristup!

Nije jedini koji ima "u dolasku" pod vozilo a i ko što reče ima kangoo... Ili smo postali renaultsport forum pa ovi sa renault vozilima nemaju jednka prava :??::bigl:

2 Dave - Welcome mate! Aaaaaaiiiiiiiiiiii :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Pozz

Jawa ČZ :wub:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.