Jump to content

Grobnik track day 24.07.08.


Xman

Recommended Posts

Dakle, 24.07. moj frend sa njuza Tomislav Buric, kojeg neki od vas i znaju, sa grupom istomisljenika organizira ganjazu na Grobniku.

Do sada je bilo nekoliko takvih i sa svakim je sve bolje i bolje, pa za sve zainteresirane eto i njegove obavijesti a ja se nadam da cemo se skupit u sto vecem broju, pa mozemo napravit i neku vrstu Renault meetinga:

Datum je 24.07.2008., cetvrtak.

Termin je 09-17h sa uobicajenom polusatnom stankom za rucak u podne.

Cijena je 730kn po autu, znaci moze ici i vise vozaca s jednim autom.

Takoder to je cijena i po vozacu, znaci jedan vozac moze voziti vise autiju.

Racuni za uplatu pravnih osoba (izdajem R1, 730kn PDVom included)

2484008 - 1101458831 (pri Raiffheisen)

(Kamen Prud d.o.o.

Mala Gorica, A. Senoe 4-6 10431 Sveta Nedelja MB 1343521)

za uplatu fizickih osoba

3200758714 pri PBZu (sifra trasata 2340009) (Tomislav Buric, Mala Gorica, A. Senoe 6 10431 Sveta Nedelja)

- obavezno navedite ime i prezime

za uplate izvana (samo pravne osobe)

/SWIFT:RZBHHR2X/

HR75 2484 0081 1014 5883 1 WITH RAIFFESIENBANK AUSTRIA dd Svota 105 eur (5eur skida banka)

Napomene; pistu sam zakupio skupa s kolegama komercijalno, kao ekskluzivni najam i taj dan pista je moja makar pekao rostilj na ciljnoj ravnici, odnosno ide se bilo kiša/snijeg ili sunce.

O cijenama generalno mo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sbogadi

    19

  • Xman

    7

  • Fredy

    6

  • Toca_sb

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja bum naso neki drugi auto valjda pa dodjem. jer moj ne bi ni soma kilometara imao do tada, a sumnjam da je zdravo na grobnik s nerazradjenim autom. :nezna:

Link to comment
Share on other sites

mini ce do tad bit prodan najvjerojatnije. a ak nece s miniem dodjem 100 %. a sporta mi je zao odmah ubijat na grobniku. a debilana mi je ne ic do blokade a na stazi sam.

Link to comment
Share on other sites

Tu se furas na "branimir" ha? ;)

Nije se gti prodavao nego sam ga morao ostavit u ex obrtu u kojem vise nisam vlasnik. A klito... sta rec, mali se uvuce pod kozu :plazi:

Bus dosao? Zapravo, dodji sa zeninom pilom, mozda to cudo bolje ide :lool:

Moram negdje i pod pravim imenom. :hey:

Sto se tiče prelaza sa turbo kompakta na atmo mališana, nisam baš siguran da ćeš biti 100% zadovoljan. Doduše ja sam u godinama kad mi paše sve udobnije, a ovo je skok na tvrđe, sirovije, nervoznije.

A ona zadnja opaska? No comment. :hm: Ako se sjećaš, na zadnjem trackdayu je bio još jedan gti. Na stranu što me derete kroz zavoje kao dječja kolica :respect:, taj drugi me nije mogao stići na ravnici prije zagrebačkog zavoja. Kasnije smo malo pričali, ali nisam zaključio da s autom nešto ne štima. Njegovim. :angeye: Prema tome, :blabla::zivili:

Edited by branimir
Link to comment
Share on other sites

UPDATE

Dogovoreno mjerenje vremena za sva vozila. Ukljucuje display sa ispisom vremena i printanje vremena za svako vozilo.

Za vise info mozete se obratiti i meni na 098 876 888 ili PM, mail itd...

Link to comment
Share on other sites

ja naravno dolazim ;)

bogadi, to ti organiziraš mjerenje? za kaj ti se to treba javit? za printanje diplome za vo

Link to comment
Share on other sites

Da, svaki auto ce dobit transponder i mjeriti ce se vremena, osim ako netko nece... Dobili smo dobru ponudu za tajming pa nema smisla propustiti i da konacno vidimo koliko je tocno tko brz :)

Nadam se da cu napraviti koji krug...

Diplomu dobijes ako odvozis ispod 2 min. ;)

Link to comment
Share on other sites

I da, dogovor je da na ovom track dayu imate mogucnosti voziti koliko god hocete, ganjati se medjusobno, ulaziti na stazu kad hocete i izlaziti s nje. Jesmo odrasli ili ne? :)

Link to comment
Share on other sites

I da, dogovor je da na ovom track dayu imate mogucnosti voziti koliko god hocete, ganjati se medjusobno, ulaziti na stazu kad hocete i izlaziti s nje. Jesmo odrasli ili ne? :)
Ne. :laugh:
Link to comment
Share on other sites

Mozda ja ali sumnajm jer sam na godisnjem od 21. pa nezanm jos kakav je plan.. i sad neki dan sam trebao doci (platio) i pojavio se super problem ujutro tako da nisam ni krenuo :ljut:

Link to comment
Share on other sites

Steta... nije vrag da ce samo jedan Sport voziti...

Od ljudi koji bi mogli ( trebali hehehe ) doći na pamet mi padaju: balev ( moraš to probat debeli ), hans, gachot, bandi 197, vedran - već rekao da dolazi, rain ( ak majstori nebudu opet bili u posjeti LOL ), shad, mahne, tuningman, dečki sa FC foruma popsi rally marin... ( Rima daj tamo otvori topic da ljudi znaju ) itd...

Link to comment
Share on other sites

I da, dogovor je da na ovom track dayu imate mogucnosti voziti koliko god hocete, ganjati se medjusobno, ulaziti na stazu kad hocete i izlaziti s nje. Jesmo odrasli ili ne? :)

Ajoj, to ne bu dobro. Dovoljan je samo jedan pacijent, a naći će ih se i više. Onako je postojala obaveza maknuti se br

Link to comment
Share on other sites

I da, dogovor je da na ovom track dayu imate mogucnosti voziti koliko god hocete, ganjati se medjusobno, ulaziti na stazu kad hocete i izlaziti s nje. Jesmo odrasli ili ne? :)

Hm... hm... ne znam bas kolko je to pametno. Vjerojatno se sjecas da je i na Mobikrogu bilo problema i ljubljenja ograde a to je puno sporija staza. Druga stvar da ide nas 10 koji se svi znamo pa se mozemo dogovorit al kad se pojavi dvoznamenkasti broj ekipe, od kojih su mnogi prvi put tamo pa im das da se ganjaju... bit ce veselo.

Super da ce bit mjerenja vremena.

Vidimo se! :hey:

Edited by Xman
Link to comment
Share on other sites

Grobnik je ozbiljna staza, dosta ozbiljnija od Mobija i ovih karting staza kod nas i ne vjerujem da ce biti problema oko toga. Njezina velicina konacno moze dopustiti pravila koja se obicavaju na track dayevima, trkama itd... Ako si brzi - nadji mjesta prestici. Ako nisi, vozi svojom najbrzom putanjom i budi predvidiv. Onaj koji ce raditi pizdarije i biti prijetnja drugima nece dugo voziti.

Vidimo se...

Link to comment
Share on other sites

ja cu doc 99 %.

p.s. ko mi da da napravim par krugova po stazi s obzirom da moj nece bit razradjen, ne bu ni soma imao ( ja cu mu kod mene u radnji dat da izradjuje sliek za badava ili bum nekaj kesha dao ).

Link to comment
Share on other sites

ja cu doc 99 %.

p.s. ko mi da da napravim par krugova po stazi s obzirom da moj nece bit razradjen, ne bu ni soma imao ( ja cu mu kod mene u radnji dat da izradjuje sliek za badava ili bum nekaj kesha dao ).

Daj ga meni da ti soma km napravim u jednom danu. :bigl:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.