Jump to content

Pozdrav iz Mostara


Coupe 2.0 16v

Recommended Posts

Evo da se predstavim...da napokon mogu koristiti forum u cijelosti ;)

Dakle zovem se Teo, prije 5 dana sam kupio Renault Megane Coupe 2.0 16v

Auto je solidno ocuvano s obzirom da je 96g. a ide fenomenalno sto i nije nista cudno jer ima 150 KS

Do sada sam vozio fiat bravo 1.6 16v sa 103 KS i sada sam predao kljuceve starom.

Toliko od mene za sada, nadam se da cemo se druziti i nesto novo nauciti.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Imam jednu primjedbu na forum.

Zasto nije podjeljeno po modelima auta nego je sve strpano u isti kos pa se tesko ljudi snalaze?

Mislim da bi trebalo otvoriti podforum za svaki model,kao na fiatovom forumu...ali to je samo moje misljenje. :)

Molim moderatora da mi sto prije omoguci uporabu foruma,potreban mi je DIY...jako.

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na dobrodoslici. ;)

Link to comment
Share on other sites

Welcome, brata ... daBogda te slusao taj coupe! I daBogda ostao vjeran baklavici ... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Lose smo poceli ali valjda ce kasnije sve biti ok...

Pola sata nakon sto sam dao pare covjeku za auto pocelo mi dimiti iz table,motor trokirati i plovak od rezervaora poludio...da covjek ne povjeruje.

Uglavnom sad je auto kod covjeka od kojeg sam ga kupio i on ce to sve napraviti jer se desilo isti dan,treba novi senzor na motoru,novi plovak i tablu je uspio popravti.

Link to comment
Share on other sites

Pola sata nakon sto sam dao pare ...

Auuu druze! Pa nije to dobar znak, zar ne? Nesto mi se mota po glavi da bih ja odmah trazio pare nazad ... ali opet, ako je auto dobro, mozda mu to bude zadnji problem, sta mislis? ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mu dao 5 dana da sve sredi,ako ne mogne nesto onda vraca pare.Takav je dogovoor bio.

A ja se nadam da nece vise biti problema...barem uskoro ;)

Ali znas kako je ono...tek kupio auto i odmah problemi...jbg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.