Jump to content

Evo mene novoga


Sin&sha

Recommended Posts

Pozdrav

Od prije 20-ak dana sam vlasnik Scenica, pa reko', da se učlanim. Ovo nije moj prvi Renault, R20TL 1.6, R30TS V6 2.6, R5GTX 1.4, Laguna 1.9 dCi su me lijepo vozali.... Od Fancuza još su bili prisutni i Simca Horizon 1.5 GLS, 1307S 1.3 i 1307GLS 1.3. Eto :)

Link to comment
Share on other sites

Ciao. Ovaj, zašto ne mogu replyati na postove osim ovog? ne mogu vidjeti membere, last posts ....

Link to comment
Share on other sites

Nisu ti jos odobrili full pristup forumu. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Siniša je dugogodišnji vozač francuza :bigl:

Još malo napišeš o sebi; kako si došao da kluba i nešt slično, pa ćeš imati full pristup :hey:

Link to comment
Share on other sites

Eh, super, hvala na full pristupu :)

Da, dugogodišnji vozač francuza, ali s prekidima :) Usput, evo spiska mojih dosadašnjih vozilica:

1. Spaček (da, još jedan Francuz, zaboravio sam ga spomenuti prije)

2. Stojadin

3. VW Passat LS 1.5

4. Simca Horizon GLS 1.5

5. Simca 1307 S 1.3

6. Simca 1307 GLS 1.3 (zanimljivo, S je jači od GLS i ima potpuniju instrumentnu tablu)

7. R20 TL 1.6 (96 KS za ono je vrijeme bila fina konja

Link to comment
Share on other sites

Ima li nešto što nisi vozio?

Dobrodošao :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ima li nešto što nisi vozio?

Dobrodošao :hey:

Hvala na dobrodošlici(ama). Sjetio sam se, imao sam još Trabanta i Fiat Argentu :) Ali, još dva-tri su čini mi se bili u igri, ali ne mogu se sjetiti ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.