Jump to content

pozdrav


Guest plavivatrogasac

Recommended Posts

Guest plavivatrogasac

Pozdrav renaultovci,

evo i mene, ponosnog vlasnika clija III... koji nece da pali :) Nadam se da cu nakon ovog predstavljanja dobiti mogucnost da iznesem svoj problem cjelokupnom citateljstvu foruma u za to predvidenim rubrikama

Link to comment
Share on other sites

:servus:

kad će ti profil bit ispunjen sukladno pravilima, tek onda ti mogu odobrit full pristup formu...

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest plavivatrogasac
:welcome1:

Dragi moderatoru

Zar nije apsurdno da se vec tjednima natezem oko postavljanja posta, nekon sto sam kontaktirao sve moguce moderatore ja jos uvijek imam zabranu postavljanja posta kao da sam neki debil, mozda i jesam kad si to dozvoljavam, u svakom slucaju sam glup. U meduvremenu sam auto dao na servis pa bih mozda bar tu sitnicu mogao podjelit s ostalim clanovima foruma, ako mi to dopustite. Meni je jasno da svi imaju svoja pravila, ali ovakav nacin upisa novih clanova je totalno besmislen. U mom slucaju je steta stopostotna, mozda da sam mogao postavit post u roku dan dva, mozda bih rjesio problem, no nakon sto ja moram tjedan dva moljakat, vise nemam ni volje ni zivaca, a da ne kazem da svaki vas odgovor, "azurnih" moderatora zaduzenih za besprijekorno funkcioniranje, moram cekat po tjedan dana. Ne razumijem koja je steta ucinjena ako netko ne zeli ostavljati osobne podatke na netu, da sam napisao da se zovem Brad Pitt onda bih vjerojatno dobio full pristup.

Dal postoji neki pravilnik gdje pise kako se pravilno ispunjava profil, ako sam umjesto prvaog imena stavio nick, i to je nepremostiv problem mozete li me uputit gdje i sta trebam pravilno ispunit, ili promijeniti. Ne bih zelio da ovo svatite kao napad, vec sugestiju. pozdrav i samo tako dalje

Link to comment
Share on other sites

Dragi moderatoru

Zar nije apsurdno da se vec tjednima natezem oko postavljanja posta, nekon sto sam kontaktirao sve moguce moderatore ja jos uvijek imam zabranu postavljanja posta kao da sam neki debil, mozda i jesam kad si to dozvoljavam, u svakom slucaju sam glup. U meduvremenu sam auto dao na servis pa bih mozda bar tu sitnicu mogao podjelit s ostalim clanovima foruma, ako mi to dopustite. Meni je jasno da svi imaju svoja pravila, ali ovakav nacin upisa novih clanova je totalno besmislen. U mom slucaju je steta stopostotna, mozda da sam mogao postavit post u roku dan dva, mozda bih rjesio problem, no nakon sto ja moram tjedan dva moljakat, vise nemam ni volje ni zivaca, a da ne kazem da svaki vas odgovor, "azurnih" moderatora zaduzenih za besprijekorno funkcioniranje, moram cekat po tjedan dana. Ne razumijem koja je steta ucinjena ako netko ne zeli ostavljati osobne podatke na netu, da sam napisao da se zovem Brad Pitt onda bih vjerojatno dobio full pristup.

Dal postoji neki pravilnik gdje pise kako se pravilno ispunjava profil, ako sam umjesto prvaog imena stavio nick, i to je nepremostiv problem mozete li me uputit gdje i sta trebam pravilno ispunit, ili promijeniti. Ne bih zelio da ovo svatite kao napad, vec sugestiju. pozdrav i samo tako dalje

Apsurdno je jedino to da nisi bio u stanju pročitati pravila koja se nalaze jasno istaknuta na vrhu stranice, te upisati podatke kao i svi ostali članovi foruma ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest plavivatrogasac

Apsurdno je jedino to da nisi bio u stanju pročitati pravila koja se nalaze jasno istaknuta na vrhu stranice, te upisati podatke kao i svi ostali članovi foruma ;)

Mozete li procitat jos jednom sta sam ja napisao? Izmedu ostalog, ovo je moj prvi post, dajkle - predstavio sam se, popunio sam profil (stavke koje su obvezne, koje nisu, predpostavljam da ne moram), fer sam i korektan u svakom pogledu, tu nastupaju moderatori... koji ne nastupaju :)

Link to comment
Share on other sites

Guest plavivatrogasac
:servus:

kad će ti profil bit ispunjen sukladno pravilima, tek onda ti mogu odobrit full pristup formu...

:hey:

sve sam ispunio, moze pristup?

Link to comment
Share on other sites

idemo redom

1. Ime ti sigurno nije plavi

2. Prezime ti sigurno nije Vatrogasac

te dvije stavke ne mozes promijeniti(ponajvise radi genijalaca koji su se registrirali pa onda promijenili ime i prezime)

3. yahoo.com mai nije dozvoljen

za prve dvije stavke ti mogu ja pomoci promijeniti, trecu stavku moras sam mijenjati

mail mora biti oblika

ime.prezime@xx.t-com.hr ili neki drugi legitimni email

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.