Jump to content

pozdrav iz herceg novog


hobotnica

Recommended Posts

ovo mi je prvi put da koristim forum tako da ne zamjerite ako sto pogriješim :tup:

a takođe imam i jedan toliko glup problem sa cliom da neznam ni kako ću ga objasnit :))

Link to comment
Share on other sites

ovo mi je prvi put da koristim forum tako da ne zamjerite ako sto pogriješim :tup:

a takođe imam i jedan toliko glup problem sa cliom da neznam ni kako ću ga objasnit :))

pozdrav i tebi,koji ti je to glupi problem s cliom? da ne hladi previše kao i obodin fri

Link to comment
Share on other sites

pozdrav i tebi,koji ti je to glupi problem s cliom? da ne hladi previše kao i obodin fri
Link to comment
Share on other sites

Dobrodošo hobotnica! :welcome: Ne znam odakle ti ideja za ovaj nick ali lov na hobotnice mi je najdra

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošo hobotnica! :welcome: Ne znam odakle ti ideja za ovaj nick ali lov na hobotnice mi je najdra
Link to comment
Share on other sites

:I kada sam došao do samog kraja puta auto se sam ugasio i nije htio da upali,nisu se palile lampice,nije osto bez struje,znači sve funkcioniše al neće da upali,verglam ja al ništa. Tek kada sam ga pustio na ler unazad i pomoću rikverca ga upalio sve je opet normalno radilo. Pri povratku kući sam ga bas brzo vozio zeleci da vidim oce li se mozda ponoviti ista stvar ali nista,samo kad se duze vozi uzbrdicom....Neznam oli me razumjet jer mi svi kazu da sam lud :laugh:

mo

Link to comment
Share on other sites

Dobro nam došao Hobotnice!

Ja sa R4 pre 2 godine nisam imao problema sa Lovćenom :lool:

Link to comment
Share on other sites

Dobro nam došao Hobotnice!

Ja sa R4 pre 2 godine nisam imao problema sa Lovćenom :lool:

:bigl: tnx

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.