Jump to content

pozdrav!


Guest jambra

Recommended Posts

Guest jambra

Pozdrav svim ljubiteljima Renault vozila! :hey:

Veliki sam fan Renaulta, jos od 02. god. kad sam kupio svoj prvi auto i to naravno koji drugi nego Renault..

Jos uvijek sam vlasnik tog Renault Clia, 1.2 16v, dynamic.. jos svega nekih tjedan dana kada dolazi novi Clio Sport 197!

Auto sam narucio jos 07.04. i kasni vise od mjeseca dana, narucen je u Baoticu.. nikako docekati taj dan..

Renault Clio Sport je moj san vec godinama i konacno se san ostvaruje!!! :bigl:

Za forum sam saznao kopajuci po internetu, citam ga vec dugo, al nikako da se registriram..

Vec sam dosta saznao detalja koji su poucni citajuci forum. I naravno sve pohvale forumu!

Ovo mi je prvi forum pa ce trebati neko vrijeme da se snadjem u svemu ovom.

Eto jos jedan Clio RS na ZG cestama!

Veliki Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Guest ninach69
Pozdrav svim ljubiteljima Renault vozila! :hey:

Veliki sam fan Renaulta, jos od 02. god. kad sam kupio svoj prvi auto i to naravno koji drugi nego Renault..

Jos uvijek sam vlasnik tog Renault Clia, 1.2 16v, dynamic.. jos svega nekih tjedan dana kada dolazi novi Clio Sport 197!

Auto sam narucio jos 07.04. i kasni vise od mjeseca dana, narucen je u Baoticu.. nikako docekati taj dan..

Renault Clio Sport je moj san vec godinama i konacno se san ostvaruje!!! :bigl:

Za forum sam saznao kopajuci po internetu, citam ga vec dugo, al nikako da se registriram..

Vec sam dosta saznao detalja koji su poucni citajuci forum. I naravno sve pohvale forumu!

Ovo mi je prvi forum pa ce trebati neko vrijeme da se snadjem u svemu ovom.

Eto jos jedan Clio RS na ZG cestama!

Veliki Pozdrav!

Welcome

Blago tebi...

Nadam se da će se i moj san ostvariti kao i tebi tvoj,

jer također

Link to comment
Share on other sites

Guest jambra

Hvala svima na dobrodošlici!

Ninach69 drzim ti fige da ti se ostvari san kao i meni! ;)

Evo u ponedjeljak bi ga trebao preuzeti, kakve li srece!!!

POZZ

Link to comment
Share on other sites

Guest jambra

Nemam jos pristup cijelom forumu pa ako nije problem postavio bi ovdje jedno pitanje:

Zanima me koje gorivo bi bilo najbolje tociti u Clia 3 RS - 95-icu, 98-icu il mo

Link to comment
Share on other sites

Nemam jos pristup cijelom forumu pa ako nije problem postavio bi ovdje jedno pitanje:

Zanima me koje gorivo bi bilo najbolje tociti u Clia 3 RS - 95-icu, 98-icu il mo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.