Jump to content

CS 197 DISTANCE


Xman

Recommended Posts

Jucer sam ostavio auto da mi sloze distance i imali smo dogovor za mi slozi nove opruge. Ispalo je da se radi o firmi KW o kojoj ku**ic*a ne znam, dapace nikad ni cuo za njih al ajde.

Kaze da je sve slozio i da je auto pao 45 mm!! Tek onda je skuzio da su mu dostavili krive opruge, odnosno za model 1.2 koji je vec u startu pun k... visi.

Onda je vratio moje serijske i sad cekam da dodju ovi za sporta.

Tak da sad imam na autu "samo" distance a napalio sam se da ce to bit kak treba.

Distance su 17 mm, na slikama se lijepo vide. Sad je i felga odmaknuta od celjusti pa napokon mogu birati felgu, kad odlucim stavit nekaj drugo.

Lagao bi kad bi rekao da kuzim nesto bolje lezanje, sad kad je auto siri al definitivno izgleda puno bolje. Guma ima jos mjesta do ruba blatobrana i cak bi se moglo i jos veca distanca stavit.

Definitivno mu sad treba spustanje jer mi se sad i rupa izmedju gume i blatobrana cini izrazenija, al to je mozda samo moj dojam.

Slike slijede, nisam siguran dal cete moci skuziti po njima kako to sad tocno izgleda al eto...

post-6573-1216293178_thumb.jpg

post-6573-1216293189_thumb.jpg

post-6573-1216293194_thumb.jpg

post-6573-1216293200_thumb.jpg

post-6573-1216293207_thumb.jpg

post-6573-1216293213_thumb.jpg

post-6573-1216293219_thumb.jpg

post-6573-1216293224_thumb.jpg

post-6573-1216293230_thumb.jpg

post-6573-1216293235_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dave

    18

  • Zrmi RS

    14

  • Raptor6767

    10

  • STI

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

xman ovo izgleda vrhunski !

chak izgleda i spustenije jer blatobran vishe ne baca sijenku na gumu :plazi:

Ozb, ovo je po meni idealno.Sad sam definitivno odluchio ;)

KW je mnogo jaka firma, u rangu h&r i eibach, a kad su stelajuci amortizeri u pitanju - onda i jacha !

Ja na netu nisam mogao da nadjem njihove opruge ali mi je neka firma iz Srbije iznijela ponudu od preko 400 eura :oo: za opruge, i nisu mi rekli koliko spusta ni nista.Kad sam se detaljnije raspitao - nisu odgovarali.

Sad sta god da uzmes, h&r ili eibach, izgledace odlicno.

Jos jednom - super izgleda!

Link to comment
Share on other sites

Jel mi se to cini ili zadnji kotaci stoje nakoso?

Mislim da se cak toliko ni ne primjeti...kontam da ove od 20-25mm su ono bas kako bih volio.Ovo mi je jako malo van.Vidi se ali ne toliko koliko sam iscekivao

Link to comment
Share on other sites

Treba to ići još van. Mislim da bi 25 mm bilo taman kako treba, ovako po slikama. ;)

...ali def je bolje nego tvornički.

:hey:

Link to comment
Share on other sites

sti zar nisi pratio topik drugi :) Uzmi ih taman, posto i ja uzimam eibach opruge i ove distance ;)

mislim da je na topic bijela psina stigla... tako nesto.

Mislav se zove lik, imas broj na topiku.

25mm je previshe.Prednji tocak je i fabricki izbacen i kad se gleda od sprijeda viri iz blatobrana.Zamisli 2.5cm vishe.Previshe.

I josh bi bacalo kamenchice po vratima i pragovima.I zadnji kraj bi lakse pobjegao ;)

Link to comment
Share on other sites

hvala Acid, nisi mi se nis javio jucer a ja taman mislio to spakirat i dalje prema dogovoru ;)

ajd javi na PM ak to jos uvijek igra...

Znaci KW je ok? Ajd odlicno, gledam na njihovom site-u i vidim da sudjeluju u pun k natjecanja, pa onda valjda i nekaj vrijede. 400 eur? On mi ih nabavi i slozi u rangu cijene kao i Eibach, dakle 1600-1700 kn (225 eur)

STI - serafi su 20 kn/kom a distance 160 kn komad. 17 mm su al moze ti on napravit i vise (mislim da manje ne ima neki dosjed koji mora dobro lec na ne znam, osovinu valjda. To izradjuje tip koji ima radionu i sam ih tokari a inace je freak i vidim da puno toga zna i o mehanici.

@zrni - nis nisu na koso, mozda ti se zbog fotki cini. 20-25 bi bio overkill, ajd 20 jos i da al 25, IMO previse. Ok, mozda volis tako al meni se ne bi svidjalo.

@coupe - kao sto sam zrniju napisao, to bi mi bilo malo preekstremno, al ovo je definitivno puno bolje nego serijala. Jos da su opruge bile prave, vjerujte mi svi, sad bi svi zajedno svrsavali kak bi mali dobro izgledao :laugh:

Link to comment
Share on other sites

bero, pizdek jedan, mogo si i moje slike stavit a ne samo svoje. ipak sam ja prvi stavio te distance :-)

p.s. daj stavi slike mog auta isto da ih skinem na komp jer nemam digitalac na moru!

Link to comment
Share on other sites

To izradjuje tip koji ima radionu i sam ih tokari a inace je freak i vidim da puno toga zna i o mehanici.

Ne tokari on distance. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne tokari on distance. ;)

meni je rekao da ih on tokari. A i vidio sam da drka nesto po stroju s njima, a sad kaj...nemam pojma

Link to comment
Share on other sites

Lijepo, ali ja bih 20mm (čak se osuđujem reći da bi i 25mm bilo OK) - pošto mi ovo ne izgleda nešto pretjerano odmaknuto...

Moram vidjeti prvo koje felge uzimam tako da znam izračunati (zbog ET-a felge) koliko mm bi bile distance, a najradije bih da ne moram distance stavljati, ali ovako mi bezveze izgleda...

P.S. Još će na kraju ispast ona kombinacija sa H&R oprugama i distancama iz A3M-a...financijski mi je najpovoljnija...zasad (moram vidjeti koliko bi me eibach izašao). :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Lijepo, ali ja bih 20mm (čak se osuđujem reći da bi i 25mm bilo OK) - pošto mi ovo ne izgleda nešto pretjerano odmaknuto...

Moram vidjeti prvo koje felge uzimam tako da znam izračunati (zbog ET-a felge) koliko mm bi bile distance, a najradije bih da ne moram distance stavljati, ali ovako mi bezveze izgleda...

P.S. Još će na kraju ispast ona kombinacija sa H&R oprugama i distancama iz A3M-a...financijski mi je najpovoljnija...zasad (moram vidjeti koliko bi me eibach izašao). :nezna:

koliko ti traze u a3m za distance i od koliko?cija firma

Link to comment
Share on other sites

koliko ti traze u a3m za distance i od koliko?cija firma

Koliko sam ja sku

Link to comment
Share on other sites

cek cek... tebi peelah jos nije ni stigla a vec se narucuju distance i opruge?

do yaya, svaka cast! :respect:

Hvala, hvala! :zubo: Ne volim kamionizirane sportske aute pa imam nezaustavljivu potrebu da ih dekamioniziram! :tup::bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ma mogu one biti i neznam cije ali je 1000kn previse i to je jos samo jedan par

Link to comment
Share on other sites

Ma mogu one biti i neznam cije ali je 1000kn previse i to je jos samo jedan par

Ne, to je cijena za komplet - tako mi piše na ponudi - kpl...ne vjerujem da je samo za zadnje... :nezna::oo:

Dobio sam ponudu iz slovenije 195EUR bez poreza za Eibach opruge, usput sam im poslao i mail koliko bi me distance 20mm, montaža i opruge koštalo sve zajedno kod Turnšeka...

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Ne, to je cijena za komplet - tako mi piše na ponudi - kpl...ne vjerujem da je samo za zadnje... :nezna::oo:

Dobio sam ponudu iz slovenije 195EUR bez poreza za Eibach opruge, usput sam im poslao i mail koliko bi me distance 20mm, monta

Link to comment
Share on other sites

Ja pricao s covijekom upravo iz tp autosporta.Kaze mi da odostrag idu bez beda 2cm ali da naprijed idu 1cm jer ce strugat.Kaze da ih je radio vec dosta i da se ljudi zale kad stave 2 pa im struze.Jel to istina i jel moze 1cm naprijed a odostrag 2cm?

Link to comment
Share on other sites

moze se staviti...tako i rade dosta ljudi.

Ali mene zanima oce li to uticati na handling? ponasanje auta na putu? brza voznja po krivudavim putevima?

Upropastice sve to?

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.