Jump to content

clio 1.5 dci


newbie

Recommended Posts

evo mali upgrade... pofarbane lajsne u boju auta i distance su od 2cm naprijed i 1cm iza....

post-1378-1244492766_thumb.jpg

post-1378-1244493422_thumb.jpg

post-1378-1244493595_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    22

  • Adi R5

    11

  • darko

    9

  • swendija

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

ahaha... to je to, cipana dizlovina ukrasava registracije , i svoje i od ljudi koji se voze iza njega :zubo:

Link to comment
Share on other sites

ha ha kak je crni. lijepo zgleda, u svakom slucaju bolje nego da je nakicen s spojlerima itd. pa onda nebi bio obican nek tjuniran. :)

Link to comment
Share on other sites

opet bilo dosadno a??? :bigl::laugh:

a niste niš malo šerafili...skidali kotače..isprobavali..... pih...smekšali ste :laugh::tup:

Link to comment
Share on other sites

2 darko, serafili smo u subotu cijeli auto sunce ti tvoje :plazi:

2 ruky: i meni je :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da se nekoma svidja i moja pila,nisam nikad mislio uzeti dizela u zivotu,al sve u svemu ti dci- su super :klap:

Hvala na komentarima...uskoro ce na njega doci pragovi kao od sporta mali koji mi je naš član KIKO nabavio,svak čast čovjeku :dobroje: pa cemo nabaciti koju fotkicu kad ih stavim :hura:

Edited by Adi Dci
Link to comment
Share on other sites

i jos neke 16-ce da legnu :roll: i kaj ces bolje :hey:

imam u planu ultre srebrne 16-ice al sam nemam prebite lipe,ak se nekaj skupi bude pale :klap:

Link to comment
Share on other sites

imam u planu ultre srebrne 16-ice al sam nemam prebite lipe,kako sam ga razbio sve sam dao za popravak,ak se nekaj skupi bude pale :klap:

ove crvene OZ-ke sta se prodaju tu ..17-ce ....ajoj kak bi to leglo..... :oo: strava

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?showtopic=27991

celjusti u crveno...

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

neznam, meni je na ovim 15" bomba... ja bi na tvom mjestu cuvao pare za koni-e ;)

Link to comment
Share on other sites

meni je ovaj pored dizla bezveze :roll:;)

ma bio bi dobar da nema kromirane felge, ccc :roll::D :D hahaha

Link to comment
Share on other sites

:evil: nisu kromirane i u prodaju ce preko ljeta!!!! :evil:

tesko da ce to kupit itko.....

al ajd ak nece nitko mozemo se mjenjati....

Link to comment
Share on other sites

blablabla... to je za mene vrhunski :zubo: budes jedan dan ti poslikao, vis da sam ja antitalent za to :roll: a i moram ti pokazat kaj sam s kvacilom napravio ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eto ono što sam htio duže vrijeme staviti na auto,GORDINI CRTE,originalne mjere,sam sam izrezivao doma,frend koji radi te reklame mi dao traku,sam sam ih lijepio pa vi procijenite dal mi je to uspjelo dobro :bigl:

post-7325-1245516033_thumb.jpg

post-7325-1245516066_thumb.jpg

post-7325-1245516119_thumb.jpg

post-7325-1245516153_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

po meni totalno nepotrebno :roll: da nemas te felge koje imas bilo bi :trk:

A cuj puno stvari na autu nije potrebno,ovo je sam mali dodatak,a felgice brijem super pašu uz crte,daju mu racing look,kolko dizlovina može biti racing :laugh::tup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.