Jump to content

ciao iz zg-a


Guest nrs

Recommended Posts

bok !

ja sam sokre(34) iz zg-a, inace vozim lancia lybra-u , bat sad vozim clio II 1,2 plinaru :) mjenjal sam se sa zenom...

...imamo malog bebaca(Matiju) od 5mj...

clio koristim za posao i pokusavam ga maximalno prilagoditi sebi , da cim lakse i lijepse putujem... moram iskreno priznati , da s obzirom na klasu i velicinu , auto je dosta komforan...naravno da imam sranja sa kitchmom:(

pozdrav

nrs

Link to comment
Share on other sites

:hey: Velkam!!

Rastezi se par puta dnevno i kicma ce se popraviti :hey:

Link to comment
Share on other sites

u rubrici "rođendan" se podrazumijeva dan kada si se rodio, a ne kada ti je bio zadnji put :tup:

Link to comment
Share on other sites

u rubrici "rođendan" se podrazumijeva dan kada si se rodio, a ne kada ti je bio zadnji put :tup:

hehe po ovome sam ja valjda najmladi clan !!

hvala na obavijesti ! ispraviti cu !

pozdrav !

btw - koliko se treba cekati za prava od strane admin ?

valjda su na go, pa bum trebal malo pricekati?

Link to comment
Share on other sites

hehe po ovome sam ja valjda najmladi clan !!

hvala na obavijesti ! ispraviti cu !

pozdrav !

btw - koliko se treba cekati za prava od strane admin ?

valjda su na go, pa bum trebal malo pricekati?

:servus:

sad imaš full pristup forumu al mi odmah na pm (personal message) pošalji točan datum rođenja. ;)

čekao sam da to ispraviš, al obzirom da još nisi, a vidim da si online pa sam ti dao full pristup forumu.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav...

Ja sam koristio kosmodisk kad su me leđa ubijala i pomogao mi je. Sada mogu okopavati vrt, sam oprati auto i mogu čak premještati honorarno vagone na kolodvoru. I to sve zahvaljujući kosmodisku. On je moj a i tvoj prijatelj.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav...

Ja sam koristio kosmodisk kad su me leđa ubijala i pomogao mi je. Sada mogu okopavati vrt, sam oprati auto i mogu čak premještati honorarno vagone na kolodvoru. I to sve zahvaljujući kosmodisku. On je moj a i tvoj prijatelj.

:lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: welcome

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.