Jump to content

Danijel-OS


DambaVNO

Recommended Posts

Pozdraf iz Osijek.

Evo da se predstavim. Danijel, 26 godina (jos malo 27) =).....eto kupio si Clia pa reko da se malo druzim sa renolcima.....eto neznam sta jos....neka pita netko ako ga nesto zanima =)

Link to comment
Share on other sites

To te ja pitam...već sam pizdio zašto nemam pristupa...thx :tulum:

Link to comment
Share on other sites

Shvatih da nisam predstavio svoj aftić...pa evo i njega...

Odnapreda...

n746609150_716600_9562.jpg

Ostraga...

n746609150_716605_1079.jpg

I felnice....

n746609150_716604_769.jpg

Svašta se tu sad treba još mjenjati ali s vremenom...pomalo...eto zasad je dobio felne i ozvučenje a ostalo sljedi kako bude novaca :laugh:

Link to comment
Share on other sites

fala...vidim i tvoj je bijeli....istina ja nisam mogao birati boju.....tog je lik dobio na vipovoj nagradnoj igri pa ono...prosao sam odtsa povoljno....malo sam bio u drami sto je bijela ali sada....nebi ni jednu drugu....jedino ga je gadno odrzavati....pogotovo felne...2 sata samo da ih operem :jez:

Link to comment
Share on other sites

Ajde naletim...ionako sam konto tenkati....jel ima neki znak prepoznavanja....ru

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i dobrodosao u nasu malu obitelj :)

Vidimo se na OMV jednom

Link to comment
Share on other sites

Ola sugradjanine. Ma samo se pojavis oko 21 15 na Omv-u. Vec cemo mi tebe skuzit. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Neznam di da ovo postavim pa ću ovdje u nadi da će pročitati netko ko mi zna odgovoriti na pitanje. Daklem...

...jel ima netko tu na forumu ko zna malo photošopirati....da mi neš izmudruje na autu po mojim uputama.....ja sam malo probao ali nije mi pošlo za rukom....ja i ps se baš i ne volimo previše

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.