Jump to content

Splitska Petarda


Guest

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Smuchac

    42

  • roki_actros

    21

neznam ko će to sve spojit :D

Luđak iz Solina zvan Ivan Luetić, hehehe...

:bigl:

Link to comment
Share on other sites

Lepo ti izgleda 5-ica :D

Jesu to čelične ili alu felne?Koliko znam jako su retke...

Link to comment
Share on other sites

I ja imam takve felge (svjeze opiturane) :amen:

EDIT: Imam i taj jedan top od Remusa,samo nije okrugao vec na pravokutnik s oblim kutevima... Bit ce slika ovih dana kad pokrpam sve za tehnicki... :)

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

jel mi kolega ed-gst čita temu, nadam se da je... znači danas, otišao na poštu po njegov paket (glavčina i volan od ventilera) prvo primjećeno glavčina sa 5 rupa, moram iskemijat jedan ukrasni šeraf na svom volanu da to liči na nešto, do toga još nisan doša, ajmo odvidat moj volan, uzmem ključ 21 onaj cjevasti i sjebem si ruku dok sku

Link to comment
Share on other sites

Kod mene slican slucaj. Onaj rog koji navodno na ventileru vraca zmigavce sam odmah u startu otpilao,jer smeta volanu da udje,i odmah u startu sam znao da od automatskog vracanja zmigavaca nema ista... Volan nije mogao uc ni u plastiku oko glavcine,pa sam i to pilao i riktao po volanu. Kad je volan sjeo,ja sam bio prezadovoljan. Odo malo provozat avtič,kad ono,lupaju ruke u komande zmigavaca i brisaca. Od bjesa sam skoro iscupo volan skupa s letvom i poluosovinama... :) Nakon par dana kupio duze vijke,uvalio tri podlozne plocice i dvije matice od 8mm i s novim duzim vidama zasarafio. Sad je sve u redu,a zmigavce ko hebe. Ovu zimu cu i to sredit. Moze se probusit ona casica od glavcine i proc s malom parkericom do onih pipaka zmigavaca,pa ce se vracat...

Link to comment
Share on other sites

ajd odite na jakusevac s tim i kupite clia ili 19naju pa neete imat problema :laugh:

ispada da sam vas obojicu zajebo za istu stvar,ide to meni,ako znate imam jos jedan volan koji ''vraca'' zmigavce :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Volan mora bit ravan,probusit i zavidat?

Ajde bogati uslikaj to pa da i ja stavim tu vidu a da ne busim 10 puta... :respect:

By the way,zasto znak od opela... :trk:

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

Imam doma jos jedan Alessio znak sto mi je ostao za uspomenu od Kadetica nakon pokopa , pa ako vam pase javite se. Imate tel, ima i po garazi jos kakvih cuda pa ljudi moji slobodno...

Link to comment
Share on other sites

pa i jesam, prvo auto je bio didov kadett C '77 prvi vlasnik :) a felga je opelova, taj čep imam šta ja sad tu mogu :p

poslikam ti sutra onda pa skini i buši :) meni je za taj "detalj" rekao prijatelj koji je to isto napravio na feliciji, ista stvar je bila i sa njegovom glavčinom morao je pilat taj "višak" :D

Link to comment
Share on other sites

I na R4 se mora ona plastika oko glavčine brusiti a za vraćanje

Link to comment
Share on other sites

imam jos jedan volan koji ''vraca'' zmigavce :bigl:

Tebi sam zaboravio rec da sutis... :ahaa:

Meni osobno nije bilo interesantno samo nasarafit volan,pa mi ne smeta sta si me zayebo... :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

2 Smuchac: evo slika, za bilo kakva dodatna pitanja sam tu :)

znači na prve dvije slike kako to izgleda sa volanom i glavčinom na svom mjestu u autu (prava rupa je ova gornja):

gallery_7424_310_199035.jpg

gallery_7424_310_73936.jpg

ovo je skinuta glavčina sa volanom, znači sa stra

Link to comment
Share on other sites

Bolje da se bavis air-bagovima pokraj sebe (ako si to ti) :)

Inace,izvisio sam slicice svog auta,pa poviri kad stignes... LINK

Hvala na slikama,to cu probusit kad budem imo vremena,jer sam sad u guzvi... :respect:

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

ja sam na slici, to za ed-a da vidi da ne izgledam ko neki agresivac :p hehehe (a ono je prijateljica, koja ide studirat u zg na

Edited by MaRiO_St
Link to comment
Share on other sites

kad ćeš me upoznat s tom prijom?

ps - jebale te one vide na volanu, kupi imbuse crne...

Link to comment
Share on other sites

vide su danas piturane lipo u boju volana, i nisan nigdi naša druge, tj. jesan križne al su preduge, a imbuse sa konuson nađi i kupujen :D

a priju nećeš upoznat :p ...u biti ako ćeš mi spojit tablu sa đirometron i kazaljkon temperature da to sve lipo radi upoznan vas, nema problema :D

Edited by MaRiO_St
Link to comment
Share on other sites

u biti ako ćeš mi spojit tablu sa đirometron i kazaljkon temperature da to sve lipo radi upoznan vas, nema problema :D

ako ti spojin sve to, ima da mi p***** ! :laugh::laugh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.