Jump to content

Dobro Vece Zelim


Guest nebojsaR5tl

Recommended Posts

Guest nebojsaR5tl

dobro vece zelim,kao sto rekoh u naslovu...nisam nesto sklon tipkanju pa cu biti kratak u vezi ovog predstavljanja;dakle:zovem se Nebojsa,imam 29 i zivim u Beogradu,za Renault club sam saznao trazeci po netu pumpu goriva za moj R5tl i citajuci forum uvideo da se clanovi veoma dobro razumeju u pojedine stvari vezane za renoove automobile,te sam resio da vam se pridruzim.Inace radim u firmi koja se bavi veleprodajom autodelova shiroke potroshnje(gume,ulja ,akumulatori,filteri...)ali mi to ne pomaze mnogo s'obzirom da vozim renault 5 tl 1.1 '85 za kojega je pojedine delove veoma tesko naci,barem u BG-u.Eto toliko za ovo javljanje,tipkamo se ovih dana,pozdrav...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.