Jump to content

Spoj Branika I Lijevog Blatobrana


Zrmi RS

Recommended Posts

Dakle odlucio sam namjerno staviti novi topic vezano uz ovu temu jer mi je sad vec puko film.Imao sam mali udes tj ogrebao me lik nedavno i dobio sam novi ljevi blatobran,lakiran je branik prednji ali nije to problem.Sam spoj branika i LJEVOG blatobrana nikako ne sjeda i branik iskace iz lezista.Znam da svi imaju taj problem,imao sam ga i ja prije ali sad je jos gore.Tako da kad su stavljali branik ogrebali su ga tj iskocio im je na tom djelu i sjebao boju pa moraju nanovo.No to nece rijesit problem znam jer stalno iskace i kako iskoci oguli boju.

Netko je pisao u vezi toga i da fali nesto.Na desnoj strani savrseno stoji u mm i nema pomaka pa nekuzim sto to tocno fali jer je znam netko to isao reklamirat.Treba mi mala pomoc da im znam reci ili bar taj dio kako se zove sto fali tj kataloski broj.Jucer sam se vratio s mora i Kundaku iskace isto,vidio sam taj problem i kod Spin pa molim eto za pomoc da mi opet nekazu e moramo lakirat nanovo jer je majstoru nesto iskocilo.

Slike u prilogu:

post-1099-1218963469_thumb.jpg

post-1099-1218963495_thumb.jpg

post-1099-1218963544_thumb.jpg

Da nekazem da je to prvo sto sad upadne u oci onima koji stanu pored mene.Vidi se iz aviona :frown:

Edited by Zrmi RS
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    21

  • Raptor6767

    12

  • aCid_cOokiE

    6

  • MoschuS

    5

Rekao sam ti ja - drlog :plazi::laugh:

Nemoj ni nositi na bojanje dok ne izmisle nešto da ti više ne iskače :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Rekao sam ti ja - drlog :plazi::laugh:

Nemoj ni nositi na bojanje dok ne izmisle nešto da ti više ne iskače :nezna:

Ma uzas Olivere plus toga nisu mi ofarbali jos nesto sto sam rekao.A sad kad odem vidjet ces.Pa jel mozes vjerovat da ti isporuce ovakav auto.Nema veze sto je boja osla ali ovakav spoj je katastrofalan i nema svrhe bojati ako ce nanovo iskakati

Link to comment
Share on other sites

a dok nisi čačkao po mome meni nije iskakalo :). To je renault kako naš lega Dule ka

Edited by Kundak
Link to comment
Share on other sites

Pa tebi ako je to normalno onda neznam sto da ti kazem.Meni nije i na tome sigurno nece ostat. ;)

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, oni su ga tebi ovakvog dali iz salona ili je to poslije iskocilo?

Da se radi o obicnom Cliachu bio bi siguran da ti hoce uvaliti zamjenski dio jer oni najcesce ne pasu 100% ali posto zamjenskih za Sporta nema onda je negdje drugo problem. U svakom slucaju nedaj se uvjeriti "da to tako mora biti" kako majstori vole reci ;)

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, oni su ga tebi ovakvog dali iz salona ili je to poslije iskocilo?

Da se radi o obicnom Cliachu bio bi siguran da ti hoce uvaliti zamjenski dio jer oni najcesce ne pasu 100% ali posto zamjenskih za Sporta nema onda je negdje drugo problem. U svakom slucaju nedaj se uvjeriti "da to tako mora biti" kako majstori vole reci ;)

ma javili su oni meni da je majstoru to iskocilo i da je zagrebo i da moram doci nanovo.to deda stalno iskace i onda kak iskoci boju skine.zasto ja neznam ali bez brige mene i predobro znate da ce na ovom ostat.jedva cekam da dodjem u ponedjeljak i da malo popricam ali sad na drugaciji nacin.

Link to comment
Share on other sites

It is a pop'up feature...

:doh: dobraaaaaaaaaaaaa

2 Zrmi : Ma sveće biti u redu samo malo smiri tenzije i pokušaj to kulturno riješiti. Dizanjem frke nećeš ništa postići.

Link to comment
Share on other sites

It is a pop'up feature...

HAHA

Zrmi znači dirao si Kundakov auto i odma njemu napravio da mu iskače blatobran, sva sreća pa je meni difuzor izdr

Edited by brbo
Link to comment
Share on other sites

iskocit ce i tebi kad ga ja dohvatim :laugh: :laugh:

netko je pisao o tome nemogu sad reci tko i rekao je u cemu je stvar pa cekam da se javi

Link to comment
Share on other sites

iskocit ce i tebi kad ga ja dohvatim :laugh: :laugh:

netko je pisao o tome nemogu sad reci tko i rekao je u cemu je stvar pa cekam da se javi

Ja na svu sreću nemam problema sa tim.

Mislim da ti je pisao onaj kolega koji ima crveni 197, ne mogu se sjetiti imena...nisam siguran, ali znam da je već bilo spomena o tom problemu - zbog vas svako jutro prije ulaska u auto provjeravam spojeve na braniku ;)

Link to comment
Share on other sites

tak je i meni na meganu

ljevi far sam mjenjao pod garancijom nakon 2 tjedna jer se zarosio far i vratili su mi auto koji je izgledal ko da je bio razbijen

bio sam 3 puta kod kretena u Štarkelju i opet je nekak klimavo to stajalo

al mi je dopizdilo i ostavil sam tak jel me to baš ne j**e previše

na moru sam išao malo pogledat zakaj to stoji tak (nakon 5 godina hehe)

i imam kaj za vidjet izgleda da su mi uvalili valeo zamjenski far koji nema plastični dio ispod fara na koji sjedne branik i zato visi

jos su sve to zategnuli s nekim šarafom tak da mi je blatobran iskočio

pogledaj dal su i tebi stavili takav far bez plastičnog nosača za branik

Edited by denis9000
Link to comment
Share on other sites

meni je iskocio samo jednom i odmjerenim udarcem sam ga vratio na mjesto, inace, izgleda ... da se presporo vozite pa vam otpor zraka ne stisne to kak spada s vremenom na mjesto ;P

Link to comment
Share on other sites

Da, to je to. To valjda tvornički nije bilo tu di treba biti...kupi taj dio i nek ti ugrade. ;;)

da sam neznam tocno sto trebam trazit i jel to u sklopu branika ili cega?to se vidi valjda na desnoj strani kak izgleda

necu ja nist kupit bez brige ;)

Link to comment
Share on other sites

meni je iskocio samo jednom i odmjerenim udarcem sam ga vratio na mjesto, inace, izgleda ... da se presporo vozite pa vam otpor zraka ne stisne to kak spada s vremenom na mjesto ;P

Hehehehe...istina... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam svog cekao vise od 100 dana pa su ipak lose spojili prednji branik.Isti problem.Auto je isporucen nov s tom manom i to upravo na ljevoj strani.Branik strsi vani pola centimetra i nece ni cuti o stajanju na svom mjestu.

Sad nakon godinu dana mogu reci da auto ima svojih "par mana" ali meni se toliko svidja da kad bih ponovo kupovao,opet bi uzeo sporta.

Gdje je onaj topic o sportovim manama da napisem listu : ;)

Link to comment
Share on other sites

da vam ispričam priču o jednom od najboljih zrakoplova koji su ikada napravljeni... najjači...najbr

Link to comment
Share on other sites

da vam ispričam priču o jednom od najboljih zrakoplova koji su ikada napravljeni... najjači...najbr
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.