Jump to content

Pozdrav Svima!


Guest mateo

Recommended Posts

POZDRAV svim clanovima!!

Eto i mene na Vasem forumu. Zivim i radim u Zagrebu....trenutno vozim BMW 325i...e sad tu krece moja molba...naime kroz mjesec dana kupio bih Renault clio sport (noviji od 2002 godine)

Moja molba je ako netko ima neki dobar primjerak da se prodaje, ako mi moze javiti...zelja mi je naci dobrog sporta, naime prije bmw-a sam imao hondu crx vti u koju sam ulozio cudo od novaca da bi ju doveo u red, kad mi je pukao film prodao sam ju i kupio bmw..(94, godiste) koji me poceo isto tako zaje...kao i ostali skafovi koje sam vozio.

Odluka je da nadem sporta sto novijeg i uscuvanijeg...da imam malu raketu, a da opet nije za odstrel..zbog stanja ili godina! (sigurno me razumijete). Dosta ljudi mi je govorilo i odgovaralo me od sporta, da je kvarljiv i nekvalitetan..a to je uvijek tako svatko ima neku svoju pricu.....!! Neki su Za, a neki seru.............

Pa nebude li vam tesko da mi kazete na sto da najvise pazim, jel mi netreba jos jedan auto kojeg treba cijelog promjeniti da bi uopce vozio.

I jos jedno pitanjce, posto sve znate o francuzima, a meni bi bio prvi, kakvo je vase misljenje o peugeotu 206 rc naspram clia? (iako ja zelim samo sporta) eto cisto da pitam?

Hvala Vam na pomoci i nadam se da cu ubrzo uletiti u kombinaciju "sport"

Nadam se ugodnom druzenju!!

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Pozzzz i dobrodošao,

pročekaj da dobiješ pristup pa pitanja postavi u za to predviđene podforume...

vjerujem da ćeš dobiti kvalitene odgovore... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Pozzzz i dobrodošao,

pročekaj da dobiješ pristup pa pitanja postavi u za to predviđene podforume...

vjerujem da ćeš dobiti kvalitene odgovore... :hey:

Sto se tice pristupa podforumima, koliko se treba cekati? tj. trebam li jos nesto napraviti ili?

Link to comment
Share on other sites

:servus:

evo sad imaš malo ograničen pristup forumu dok ne budeš posjedovao Renault! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.