Jump to content

Krom ručke


frenchkey

Recommended Posts

Tak se to radi! I onda vele da su dalmosi lijeni....??? Ti si dokazao da to nije tocno!!

Bravo majstore! :klap:

Link to comment
Share on other sites

Stvarno za svaku pohvalu!

Bilo bi jako ljepo kada bi svako ko radi takav neki zahvat na autu napravio isto, pa bi ljepo imali brdo uputstava kako da se rade neke stvari u kucnoj radinosti!

Link to comment
Share on other sites

:klap: :klap:

Stvarno jako lijepo napravljeno, ali mi je unatoč ovakvoj dokumentaciji drago što sam ja svoje samo klap, klap... zamjenio... zapravo... čak ih nisam niti ja zamjenio... Thnx Peneziću... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

:klap: :klap:

Stvarno jako lijepo napravljeno, ali mi je unatoč ovakvoj dokumentaciji drago što sam ja svoje samo klap, klap... zamjenio... zapravo... čak ih nisam niti ja zamjenio... Thnx Peneziću... :zubo:

ma ništa :bigl:

samo 47 sek :klap:

Link to comment
Share on other sites

Hvala na pohvalama, ja bih i još toga slikao, npr. neke popravke, ali vra

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Super objašnjeno. Ja bih htio napravit istu stvar na Cliu 2 (2004), tj. zamijeniti unutarnje kvake od crne plastike kromiranima. Da li cijenjeni gospon vepar ima još kvaka na lageru? Fala lepa!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.