Jump to content

Formula 1 Gran Premio Santander D'italia 2008


ZD1400RT

Recommended Posts

Ma kakvi Hamilton,pa šerif iz Dugopolja bi ga namaza ko malu bebu.

Osobno navijam za Ferrari, ali ova tvoja izjava graniči s glupošću.

Nadam se da je to bilo sarkastično.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ZD1400RT

    19

  • LagunaGT

    15

  • playboy

    12

  • kokosar

    10

Osobno navijam za Ferrari, ali ova tvoja izjava graniči s glupošću.

Nadam se da je to bilo sarkastično.

Ala ovoga...

Link to comment
Share on other sites

Jakoooo zanimljive kvalifikacije.Prijatelj koji je otisao u Monzu javlja prije 30 sata da kisa ne prestaje livati..Huh staza ce dakle biti natopljena..Svaka cast trr ali ja sam i dalje za piqe-a mislim da decko ima sto pokazati ali da ga malo momcad gusi posto su se previse predali Alonsu..Ali eto sto je tu je..Svu srecu sutra zelim Renaultu.

Edited by GReddy
Link to comment
Share on other sites

Massa je kao i Weber iskoristio promjenu motora jer je dopušteno jednom promjeniti motor bez ka

Link to comment
Share on other sites

Kimi katastrofalan, Lewis agresivan ko i inače. Ipak je ispalo da Kimi nema muda za kišnu trku.

Vettelu svaka čast na mirnoj trci

Link to comment
Share on other sites

Ipak je ispalo da Kimi nema muda za kišnu trku.

to znaš iz pouzdanih izvora ili...

puno je razloga koji stoje na putu nečijem uspjehu ili neuspjehu u utrci... sumnajm da mu muškosti nedostaje jer onda nebi vozio za najbolju momčad u F1 i nebi mu upravo produ

Link to comment
Share on other sites

Jako dobra utrka! Sve cestitke Vettelu na mirnoj i sigurnoj pobjedi,dok me Kova malo razočara što se nije ukljucija u borbu za 1 mjesto.

Hamilton je pocea koristit neke 'korektne' Schumijeve poteze :ljut:

Link to comment
Share on other sites

Od ocekivane super uzbudljive utrke.. nekako ipak mirna utrka.

a kako uzmeš... ova je super šta se sve gledalo u prošloj sezoni!

Link to comment
Share on other sites

to znaš iz pouzdanih izvora ili...

puno je razloga koji stoje na putu nečijem uspjehu ili neuspjehu u utrci... sumnajm da mu muškosti nedostaje jer onda nebi vozio za najbolju momčad u F1 i nebi mu upravo produ

Link to comment
Share on other sites

Meni osobno dobra utrka....Ali me zanima.....

- hoce li dikvalificirati Lewisa (zbog ona 2 zatvaranja) i hoce li Massa dobiti kaznu 2x 25sek zbog sikana ili ce i to dobiti Lewis?

Ak ne hebes formulu 1 postaje s**nje ak nije crveno....

Link to comment
Share on other sites

Super utrka, ali nitko nije primjetio da je konačno Renault F1 Team u konstruktorskom poredku dostigao Toyotu! Sad su izjednačeni na 41 bod.

Kolika je uopče razlika u "poticajima" na kraju sezone između 4. i 5. mjesta?

Link to comment
Share on other sites

Meni osobno dobra utrka....Ali me zanima.....

- hoce li dikvalificirati Lewisa (zbog ona 2 zatvaranja) i hoce li Massa dobiti kaznu 2x 25sek zbog sikana ili ce i to dobiti Lewis?

Ak ne hebes formulu 1 postaje s**nje ak nije crveno....

Link to comment
Share on other sites

Niš posebno pretekao preko autobusne pa se vratio iza i kasnije ih opet preteko kak spada...i nije ih ostavio 500m kao ni Hamilton proslu a i ovu...

Ali je pričekao prvi zavoj i nakon toga pretekao, što Hamilton nije napravio prošlu utrku, već je samo pustio ispred sebe (uvjetno) Kimija i odmah pretekao. Nema razloga za kaznu, po meni. :hey:

Link to comment
Share on other sites

a kako se hamilton vratio ispred alonsa kad ga je obišao.......pa skoro mu je otrgnuo prednji spojler,ne ku

Link to comment
Share on other sites

a kako se hamilton vratio ispred alonsa kad ga je obišao.......pa skoro mu je otrgnuo prednji spojler,ne ku
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.