Jump to content

197-tvornicki Update Ecu


Hrv

Recommended Posts

Evo danas ponovo bio u servisu. Spojili ga na racunalo i napravili su update.

Cudi me da su tako brzo izdali jos noviju reviziju no vidjet cemo kako se ponasa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    31

  • Hrv

    21

  • Raptor6767

    9

  • Tiho

    9

Pozdrav svima! Ime mi je Tomislav i imam najstariji oriđiđi software u Cliu197 ...

Auto leti!!!!

In

Link to comment
Share on other sites

tko to kaze, tko to laze?

Bio sam u Slavonskom brodu kod Toce da mi naprave update.Uredno skine update s nove stranice ali kad pocne instalirati stane na 3% i kaze da nece.Kaze nesto tipa ecu program error i neda.Ajde neka mi neko to objasni jer ni oni nisu znali pa su poslali upit na koji jos nisam dobio odgovor???

Link to comment
Share on other sites

Bio sam u Slavonskom brodu kod Toce da mi naprave update.Uredno skine update s nove stranice ali kad pocne instalirati stane na 3% i kaze da nece.Kaze nesto tipa ecu program error i neda.Ajde neka mi neko to objasni jer ni oni nisu znali pa su poslali upit na koji jos nisam dobio odgovor???

Meni su rekli da neke revizije software ne idu na sve modele, nesto od do po serijskim brojevima.

Koliko tu ima istine ne znam, samo prenosim sto mi je receno mada vjerujem da bi u servisu

provjerili takvu stvar.

Jesi li probao otici u neki drugi servis?

Link to comment
Share on other sites

Pa nemam sta probat ako jednima neide,sve je to isto...poslali su upit pa cemo vidjeti.Za to i za plovak

Link to comment
Share on other sites

Pa nemam sta probat ako jednima neide,sve je to isto...poslali su upit pa cemo vidjeti.Za to i za plovak

A ono, nemas kaj izgubit ne ? :D

Link to comment
Share on other sites

A ono, nemas kaj izgubit ne ? :D

pa ono nemam ali ovdje kod nas ni ne zelim pitat zato neke stvari idem u brod jer su ako nista drugo pun ku**c srdacniji i izlaze u susret a samo me zanima zasto nece kao i onaj sugavi plovak ali istjerat cu ja to do kraja pa makar se posvadjo sa svim zivima....mozda sam picajzla za 1 mm kazaljke ali bogami pokazivat ce ga tocno u jebeni mm jer je tako na svakom.pa makar mjenjali i plovak opet i tablu jer iskreno mislim da je do nje.a za softver cemo isto mjenjat.upiti su poslani a ja se nedam

Link to comment
Share on other sites

Evo danas ponovo bio u servisu. Spojili ga na racunalo i napravili su update.

Cudi me da su tako brzo izdali jos noviju reviziju no vidjet cemo kako se ponasa.

ajd jel imas njihov broj ili nekoga tamo da ih pitam?ili ako si ti dobar tamo s nekim da ih pitas??

Link to comment
Share on other sites

ajd jel imas njihov broj ili nekoga tamo da ih pitam?ili ako si ti dobar tamo s nekim da ih pitas??

01/3360799

AC Vasilj, Samobor

Link to comment
Share on other sites

Pa nemam sta probat ako jednima neide,sve je to isto...poslali su upit pa cemo vidjeti.Za to i za plovak

kaj ti je tak tesko otic do drugog servisa da probaju. Ocigledno imas previse povjerenja u servisere, pa tak ekipa sam gleda gdje ce te smuljat i odje*at da te se rijese.

Link to comment
Share on other sites

01/3360799

AC Vasilj, Samobor

Moja preporuka, reci im da ti ih je Rene preporučio i da tra

Link to comment
Share on other sites

sumnjam da bi me toca zavaljao tj njegovi ljudi ali svakako cu ako uskoro nedobijem odgovor pitati.da sad znam da mi ga mogu staviti otisao bi odmah jer i meni auto cuka ujutro.ali osijek samobor je dug put da mi kazu da nemogu ili nece staviti ali u ove kod nas sam ne razocaran nego ljut i stvarno su bezobrazni.ali kad su mi oni najjeftinija varijanta.sto puta sam rekao onaj tko mi rijesi problem ici cu i dati njemu novce.to sam rekao i toci tj njegovom bratu s kojim sam pricao pola sata o neljubaznosti i neizlasku u susret problemu koji imam pa bio ja picajzla neznam kakva.nadam se da ce im u skorije vrijeme odgovorit tj sljedeci tjedan pa cemo vidjet ali hvala na ovoj informaciji.da ti moras ljude molit da ti rijese problem i onda su jos nervozni kad si dosadan a ne otklone stvar do kraja ili kazu to je normalno.a ako nebudem mogao ljepo onda ce biti drugacije ;)

pa....mozda da probas nazvat u par servisa i dat im broj sasije, vjerojatno bi ti znali po njemu reci hoce ici ili ne?

mislim, ak ti jedan ovlasteni servis ne moze napraviti nesto a vidis da drugima sa istim autima to naprave, onda nemas kaj cekati.

Link to comment
Share on other sites

pa....mozda da probas nazvat u par servisa i dat im broj sasije, vjerojatno bi ti znali po njemu reci hoce ici ili ne?

mislim, ak ti jedan ovlasteni servis ne moze napraviti nesto a vidis da drugima sa istim autima to naprave, onda nemas kaj cekati.

zvat cu onaj broj u ponedjeljak;)

kazete da su dobri pa cu vjerovat na rijec

Link to comment
Share on other sites

Rene hvala ti ko bratu :hey: :hey: :hey: :hey:

Vidi se da ima dobrih ljudi koji zele pomoci:)

Link to comment
Share on other sites

Rene hvala ti ko bratu :hey: :hey: :hey: :hey:

Vidi se da ima dobrih ljudi koji zele pomoci:)

ako se poka

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

uf...mislis da bi to moglo biti? Ajoooj. Jel ne bi to onda bilo vidljivo i na radu auta?

a gle... ne znam... mislim da nebi moralo... ti to upisivaš u flash... restarta ecu-a, učita se novi SW iz flasha i to je to... e sad zašto pukne kod tog pisanje, tko zna...

ali najmanje je problem ako je to... ode pod garanciju, stavi se novi, sve se podesi i to je to

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

Rene hvala ti ko bratu :hey: :hey: :hey: :hey:

Vidi se da ima dobrih ljudi koji zele pomoci:)

Rekao sam ti već - nema na čemu - drago mi je da ti mogu pomoć. :hey:

a gle... ne znam... mislim da nebi moralo... ti to upisivaš u flash... restarta ecu-a, učita se novi SW iz flasha i to je to... e sad zašto pukne kod tog pisanje, tko zna...

ali najmanje je problem ako je to... ode pod garanciju, stavi se novi, sve se podesi i to je to

Mislim da su njemu ukucavali krivu mapu za krivu šasiju...tako mi je nešto Mario objašnjavao, budemo vidjeli kada dođe na servis.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su njemu ukucavali krivu mapu za krivu šasiju...tako mi je nešto Mario objašnjavao, budemo vidjeli kada dođe na servis.

mislim da nije moguće... ali vidjeće

Link to comment
Share on other sites

mislim da nije moguće... ali vidjeće

Istina...bude vidio...ako mu ni tu ne uspiju, mo

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.