Jump to content

Tuzna Sudbina Clia 197 - Video


aCid_cOokiE

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Coupe RS

    15

  • twingara

    12

  • chili

    6

  • aCid_cOokiE

    4

To definitivno. Nego...samo da napomenem da moj trenutno broji 175000 km na satu. :plazi:

...i ajmo reć da se dobro dr

Link to comment
Share on other sites

LOL, po meni bolje da pali gume nego da stavlja lpg :laugh:

:laugh::laugh::laugh:

...imaš piće...hehe! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

LOL, po meni bolje da pali gume nego da stavlja lpg :laugh:

Kao što sam nebrojeno puta izjavio - ne sviđa MI se LPG u Sportu, ALI ovo je bila, nadam se, sarkastična izjava, jer u suprotnom je - krajnje debilna, jer ovo šta je ovaj "ponosni" vlasnik 197-ice napravio autu ja ne bih nikada ni pomislio - a ako mislite da tako nešto ne šteti automobilu, onda niste ništa pametniji od njega.

Moje najdublje isprike, ako je komentar bio "komične" prirode i namjenjen da izazove reakciju kod clio197_LPG, a ne izražava pravo mišljenje člana R5_ST. :hail:

P.S. Kako političan završetak :piju:

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Već kad smo kod idiota vidio ja jučer sporta III iste boje kao i ovaj na filmiću, a to je onaj koji se prodavao na auti hr sa onim naljepnicama na vratima, uglavnom stavio on na clio sporta trojku duboki volan... :tup: Mo

Link to comment
Share on other sites

Da ali stavljati takav volan općenito u nov auto pogotovo CS3 mi i nema baš nekog smisla, a što se funkcije tiče...mislim da neće dobiti apsolutno ništa jer je od sporta volan odličan a i štela se po dubini, tako da... :nezna:

Edited by chili
Link to comment
Share on other sites

LOL, po meni bolje da pali gume nego da stavlja lpg :laugh:

razlika je u tome da ja mogu i s lpg-om palit gume ( iako ne vidim neku korist od toga ),

a on nemre doc od splita do zagreba starom cestom za 160 kn ( janjetina gratis ) :laugh: ! eto to je razlika.

Link to comment
Share on other sites

Da, ali cilj RS odjela je biti što je moguće lakši poštivajući sve mjere sigurnosti, a samim time biti i što br
Link to comment
Share on other sites

da mozes nesto komentirat , trebas i probat, zar ne? i jos nekaj, uvijek postoji gumb koji prebaci na benzin, a ako i dalje tvrdis da je auto moj sporiji od tvog zbog 40-tak kila u gepeku, eto , ukoliko to mislis , mislim da daljnja rasprava stvarno nema smisla!

Kakve ima veze sto prebacis na benzin ako i dalje imas visak kg u gepeku u odnosu na Clio bez tih kg? Inace zacudio bi se koliko taj auto osjeti dodatne kilograme.

Link to comment
Share on other sites

Da ali stavljati takav volan općenito u nov auto pogotovo CS3 mi i nema baš nekog smisla, a što se funkcije tiče...mislim da neće dobiti apsolutno ništa jer je od sporta volan odličan a i štela se po dubini, tako da... :nezna:

Odlican ili ne nije kao ovaj. Taj duboki volan je vise nego odlican u voznji i daje totalno drugaciji osjecaj. Ja ga imam u svakom autu. (naravno ne bi ga stavio u recimo Lagunu)

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

slazem se za duboki volan i ja ga saltam iz auta u auto,osecaj je mnogo bolji nego sa originalnim volanom,pogotovo u poredjenju sa ph1.

na ph1 je originalni volan katastrofa!!!

sto se tice samog ubijanja auta,za mene je glupo ovako demonstrirati snagu auta,postoje mnogo bolji nacini za to;staza itd.opet izgleda da ovom vlasniku vise pase ovaj nacin,neka ga njegov je auto nije moj.svaka budala ima svoje veselje.

po meni jedino sto tu trpi su poluosovine,nosaci motora,a tek onda motor,mada motor ne nesto znacajno.to su ipak dozvoljeni obrtaji.

e da,u praksi se cesto desava da ovi koji deru motore traju dosta,tako da nema pravila da ako ne deres ce obavezno trajati,a ako deres nece.

Link to comment
Share on other sites

da mozes nesto komentirat , trebas i probat, zar ne? i jos nekaj, uvijek postoji gumb koji prebaci na benzin, a ako i dalje tvrdis da je auto moj sporiji od tvog zbog 40-tak kila u gepeku, eto , ukoliko to mislis , mislim da daljnja rasprava stvarno nema smisla!
Nemam ja ništa protiv plina u tvojem ili bilo čijem autu, ali imam protiv plina u svojem autu. A, to da je tvoj auto sporiji od mog ili bilo čijeg auta bez plina ne tvrdim samo ja nego cijeli normalni svijet. I, sla
Link to comment
Share on other sites

Opet rasprava o plinu??? :mad:

...ništa, ide lock onda jer čisto sumnjam da se nekome opet čita o tome!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.