Jump to content

Megane 3


K9K

Recommended Posts

ako stvarne bude takav biti će opako stvarčica.mada i konkurencija ima dobra kola.

mislim da nas francuzi neće iznevjeriti...

Link to comment
Share on other sites

Nabijem onoga ko mu je fotošopirao auspuh po sredini, ko da je OPC... :tup:

Dva u kantune difuzora i to je to :D

Link to comment
Share on other sites

Astra OPC... :nene:

...nadam se da će biti originalniji, ako su već krenuli tim stopama...

Link to comment
Share on other sites

Astra OPC... :nene:

...nadam se da će biti originalniji, ako su već krenuli tim stopama...

potpisujem

2 komada, svaki na jednu stranu....i voila....pila nad pilama....ako ce ovako izgledati onda odustajem od bmw-a jednog dana i uzimam ovo pod svakako

Link to comment
Share on other sites

Samo da zadrzi epitet najboljeg FWD auta koji je R26 ponio, di mu je auspuh mi nije tak bitno IMO

potpis...

Link to comment
Share on other sites

Samo da zadrzi epitet najboljeg FWD auta koji je R26 ponio...

Tko zna hoće li moći to odmah u startu ili će im trebat par godina da ga naprave kako treba...

Link to comment
Share on other sites

i bit će, čitam novi Golf VI GTI 210 KS, pa kaj je to, :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:

Golf je klasika, nista posebno, malo brzi auto..

Al se jos nista ne zna sta ce tko izbacit, Focus RS je jako ozbiljna konkurencija, 300 ks, 5.7 do 100, to treba dostic a ne Golf VI GTI :laugh:

Makar ce i golf izbacit R model s 272 ks itd, ovo je ionako samo photoshop, dok renault nesto ne izbaci sluzbeno sve su to samo price..

Edited by alenp
Link to comment
Share on other sites

488fdaa08548607b50c7ceaea740aacd.jpg

69ce0947314fdcf11dd0efd8f08832d1.jpg5a3bf9f3ac1f3e4a9bf593ca7ecc65ed.jpg

ca29c3a61305531081e69aacce700156.jpg

a mozda ono ipak nije bio PS....sto se mene tice izvana je preheben a ako unutrasnjost bude barem blizu onoga sto su izveli s lagunom s adekvatnom motorizacijom vidim novi best buy na trzistu :D

Link to comment
Share on other sites

10000000000 MILJA daleko lijepši od prethodnika...mogu reći da mi se auto jako sviđa (jedino me malo farovi bodu u oči - ali, treba auto vidjeti u

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.