Jump to content

Clio 182 Sljeme


vedran

Recommended Posts

"sam kocio pred jedan zavoj i samo produzio (klizao) 2,3 metra po sljunku.Srecom nije bilo provalije "

ovo mi je jako poznato sam je bilo puno vise od 2,3 metra.... uhvatila me ona mladenacka glupost nakon tek polozenog vozackog....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vedran

    33

  • Coupe RS

    12

  • cardak

    12

  • chili

    10

Top Posters In This Topic

a inace kakvi su ovo iritantni zvuci? nisu klasicni cvrchci, nego kao da ti lupa neki cd ili nesto u gepeku :plazi:

Ma to su zvukovi koji su nastali prilikom snimanja ali nisu iz auta. :nezna:

Uopce se ne cuju u voznji.

Link to comment
Share on other sites

2 Boko- mislim da si pitao gdje je pričvrstio kameru. Digitalni fotić ili mobitel zaglaviš u naslon za glavu, tj. stisneš ga sa naslonom za glavu, pošto je naslon pomičan prema napred :hey:

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno moram uletjeti i napisati koju...

Svatko u svom gradu ima neku dionicu koja je zahtjevna i dobra za ispucat se, netko ih ima na svakom koraku, netko tek jednu ili dvije, ali neva

Link to comment
Share on other sites

neki put kamera zna prevarit pa se cini da ides sporo... znam ja iz svojih par filmica, cini se koda se najnormalnije vozim, a jako blizu granice je bilo... a nis... moramo neki "Sljeme meet" napravit sa stopericom :zubo:

Link to comment
Share on other sites

neki put kamera zna prevarit pa se cini da ides sporo... znam ja iz svojih par filmica, cini se koda se najnormalnije vozim, a jako blizu granice je bilo... a nis... moramo neki "Sljeme meet" napravit sa stopericom :zubo:

Evo newbie ja i ti cim se vratim.... :hey:

Link to comment
Share on other sites

moze... nema frke... al da nisi mozda u prednosti za kojih 155ks ? :zubo: a i ja nikad nisam vozio na sljemenu tako da nema sanse da cu ic na noz, al za gust mogu proc, nije bed...

Link to comment
Share on other sites

ne znam koliko brze od ovoga moze...osim sto mozda turbo brze pochupa auto iz ovih ostrih zavoja...

cekamo klip :D

Link to comment
Share on other sites

logicno je da se sa meganom rs moze brze proci.

clio je igracka za megija,bar po onom sto je prosle godine na track day-u u bl vozio hans sa njegovim.

Link to comment
Share on other sites

Znam tko nije mogao pratiti Vedrana sa nesto puno jacim autom od Megane-a tako da.. vjerujem u Vedranovo poznavanje doticne ceste!!

Link to comment
Share on other sites

Znam tko nije mogao pratiti Vedrana sa nesto puno jacim autom od Megane-a tako da.. vjerujem u Vedranovo poznavanje doticne ceste!!

da nije mo

Link to comment
Share on other sites

neki put kamera zna prevarit pa se cini da ides sporo... znam ja iz svojih par filmica, cini se koda se najnormalnije vozim, a jako blizu granice je bilo... a nis... moramo neki "Sljeme meet" napravit sa stopericom :zubo:

Kamere baš ubijaju dojam brzine, ali ako se mala kamerica pozicionira umjesto maglenke tj. da je blizu asfalta onda se dobije bolji dojam brzine.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno mene uopce ne zanima dal netko ide brze gore ili dal bolje poznaje Sljeme (sigurno ima),meni je bitno da se ja dobro osjecam u svom autu i da mi je to zabavno.

A ti se stari dokazuj kome hoces ako te to pali. Mene ne :hey:

Tu se potpuno slazem s tobom, vozis se za sebe a ne za druge :drivar:

Link to comment
Share on other sites

Samo da napomenem da poanta ovog topica nije da se ja hvalim kak idem na Sljeme neg cisto mi dobro izgleda na filmicu i zato sam to stavio... Sto se tice brzine: Ti si sigurno brzi od mene i meni je bed ici s tobom jer me strah da me ne namazes. :laugh:

Iskreno mene uopce ne zanima dal netko ide brze gore ili dal bolje poznaje Sljeme (sigurno ima),meni je bitno da se ja dobro osjecam u svom autu i da mi je to zabavno.

A ti se stari dokazuj kome hoces ako te to pali. Mene ne :hey:

Ma da se nebi krivo razumjeli ja sam to napisao jer je puno ljudi reklo da br

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.