Jump to content


razlo

Recommended Posts

Moj Clio ima alu felge i ljetne gume dimenzija 185/55/R15, kontam za zimu kupit zeljezne felge i naravno zimske gume, pa me zanima di je najbolje kupit zeljezne felge - u ovlastenom servisu ili npr. Molydonu? (ako netko zna) i koje dimenzije felga (guma, da su sto manje a da nes ne poremetim) preporucate?

Link to comment
Share on other sites

14" i gore 175/60/14 gumu ili 175/65/14, ne znam koja serijski od te dvije dimenzije inace dolazi na cliu :(

Kupi bilo gdje, totalno svejedno dal u ovlastenom servisu, molydonu, sloveniji, vulkalu ili plavom oglasniku

Link to comment
Share on other sites

nijw svejedno, ja sam u molydonu stel kupiti za 19, i tip mi je rekel oko 400 kn kom!!!!

mislim da je oglasnik ili neka špaga najbolje rješenje.. :roll::hey:

Link to comment
Share on other sites

Svejedno je sto se tice kvalitete, na to sam mislio, sto se tice cijene, naravno, najbolje neka veza ili plavi oglasnik ili slovenija

Link to comment
Share on other sites

14" i gore 175/60/14 gumu ili 175/65/14, ne znam koja serijski od te dvije dimenzije inace dolazi na cliu :(

175/60 14"

Link to comment
Share on other sites

Guest Jankinjo
nijw svejedno, ja sam u molydonu stel kupiti za 19, i tip mi je rekel oko 400 kn kom!!!!

mislim da je oglasnik ili neka špaga najbolje rješenje.. :roll::hey:

Mislim da se za 400kn mo

Link to comment
Share on other sites

Imaš tu hrpu ljudi koji su ugrađivali alu felge, mo

Link to comment
Share on other sites

175/60 14"

a ja dobio 175/65/14, isto sa clia... dci je bio... :bigl::zubo:

Link to comment
Share on other sites

a ja dobio 175/65/14, isto sa clia... dci je bio... :bigl::zubo:

Je, je u pravu si 175/65 R14 je, fulao sam.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ni nove čeličnjače u servisu nisu preskupe. Pitaj

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ni nove čeličnjače u servisu nisu preskupe. Pitaj

Mislim da bi se iznenadio.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.