Jump to content

Pozdrav


birac

Recommended Posts

postovani drago mi je postati clanom ovog foruma, koji sam do sada posmatrao samo kao gost.

pozdrav iz beograda

Link to comment
Share on other sites

E sad moze li mi administrator pomoci, posto ne postavljati nove topice u drugim forumima, osim u ovom, stavise, ne mogu ni koristiti pretrazivanje starih postova. s obzirom da mi je vazno (muka me naterala). molim za pomoc

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

E sad moze li mi administrator pomoci, posto ne postavljati nove topice u drugim forumima, osim u ovom, stavise, ne mogu ni koristiti pretrazivanje starih postova. s obzirom da mi je vazno (muka me naterala). molim za pomoc

Pozdrav

Evo ja ću te registrirati samo još napiši kako si saznao za forum.

...sad imaš full pristup, mo

Link to comment
Share on other sites

Hvala na pristupu!

Inace, za Forum sam saznao koristeci google, kada sam hteo da saznam nesto vise o automobilu, koji sam kupio pre 7 mjeseci. Ispostavilo se da je ovaj forum apsolutno najbolje mesto za razmenu iskustava u vezi Renaulta u regiji. Nisam nasao nista priblizno dobro medju forumima u Srbiji!

Pozdrav,

Jovan

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.