Jump to content

Francuz U Krvi :)


Guest Stripy

Recommended Posts

eto mene ponovo tu bio nekad član ali očito u nekoj od tranzicija mi obrisan nick

nema veze kao što rekoh francuz u duši

trenuto se pod menom kotrljaju jedan Clio 1.4 16V iz 2000 i C3 (da nejdem u detlje jer nije pravo mjesto za to :)

još u familiji Megan i do nedavno i R4 dok se potuno nije raspao ali odradio nekih 250K km u svojih punih 29 godina

iako me često ljuti moj klijač nikako da se rastanem od njega pogotovo što eto nikako da mi sjednu ovi novi modeli

hmm nadam se da je dosta bar zasad ;)

Link to comment
Share on other sites

Pozdravljam i dobro nam došao, ponovo. Imaš full pristup, nadam se da si upoznat s pravilima foruma a ako nisi onda klikni tu i pročitaj.

I da...pošalji mi na PM neki drugi e-mail koji nije free, neki autorizirani tipa zg.htnet.hr, inet.hr ili takav neki. Ovaj free mail ne prolazi kao glavni mail, takva su pravila.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.