Jump to content

Nova Kolica


West

Recommended Posts

evo još novosti, danas naručene šlapice za clitorisa, OZ kronjo 7x17 matt graphite:

O.Z-CRONOHT-17-INCH-MATTGRAPHITE_tw200_th200.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • West

    122

  • newbie

    52

  • darko

    18

  • bubi

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

o mom rođendanu za mjesec dana i kako si ti dobar frend, a meni trebaju gume... i tako, o ulošcima, tamponima, štiklama i obično o čemu uvijek pričamo...

Link to comment
Share on other sites

evo još novosti, danas naručene šlapice za clitorisa, OZ kronjo 7x17 matt graphite:

u majku im, dobre su.. uf... :respect:

koji ti je razmak rupa, jel isto 5x108?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

gume smontirane, stavio danas 2 felge samo da vidim kako će to izgledat... naprijed guma viri malo van u odnosu na blatobran, nadam se da neće strugat kad dođu KONI-i... ako hoće, stavit ću blatobrane od Clia exception ili koji već onaj ima blatobrane malo izvučene...

t258976_11122008004.jpgt258975_11122008003.jpgt258974_11122008002.jpg

t258973_11122008001.jpgt258972_11122008.jpg

Link to comment
Share on other sites

gume smontirane, stavio danas 2 felge samo da vidim kako će to izgledat... naprijed guma viri malo van u odnosu na blatobran, nadam se da neće strugat kad dođu KONI-i... ako hoće, stavit ću blatobrane od Clia exception ili koji već onaj ima blatobrane malo izvučene...

ne izgleda lose al iskreno, puno sam vise ocekivao. Na slikama mi se felge nisu cinile tolko tamne, sad na autu mi izgledaju skroz tamno sive.. bitno da se tebi svidja! :hey:

Link to comment
Share on other sites

i ja sam malo više očekivao... iako uživo bolje izgleda. nema veze, nove su gume, nove su felge, nema mijenjanja više hehe... osim ako netko oće dat 8000kn nek ih nosi :D

Edited by West
Link to comment
Share on other sites

lijepo lijepo....

jel mozes okiniti koju sliku u vecoj rezoluciji sa felgama....imao sam neku ideju da bi mozda piknio take bijele pa da onda uvatim fotošopera da mi tvoj auto sfotošopa u bijelo da vidim jel će sjesti bijele na moj i kako

Link to comment
Share on other sites

Hm, kako su tako izasle van ako je ET37, si stavljao distance?

pojma nemam, nemam distance...

Link to comment
Share on other sites

mislim da nije do felge nego do gume (to sto je izvuceno van malo) ... fino izgleda... sleeper koji neide :lool:

Link to comment
Share on other sites

a ne gine ti da dodes onda u KA da vidis u zivo,popis kafu i napravis samnom krug od naplatnih do autobusnog ;)

Link to comment
Share on other sites

a ne gine ti da dodes onda u KA da vidis u zivo,popis kafu i napravis samnom krug od naplatnih do autobusnog ;)

javi na pm kad si sutra slobodan, dodjem na kavu i ogled klita sa novim felgama.

Link to comment
Share on other sites

javi na pm kad si sutra slobodan, dodjem na kavu i ogled klita sa novim felgama.

a meni se ne bi javio? :cry: :cry: :cry::assh:

:laugh: :laugh: :laugh::piju:

Edited by ND4SPD
Link to comment
Share on other sites

:fuck: jbg, sorry.. ajd da se skupimo, kakvi ste ujutro? KA mafija vs ja solo... jadan ja :banana:

umorni od spavanja :)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.