Jump to content

182 Auspuh - Pomoc Potrebna


Rain

Recommended Posts

Molio bi ako mi moze netko od vlasnika Clia 182 napisati sljedece dimenzije po ovoj shemi. Dogovorio sam izradu auspuha na auto kakav je na 182, ali su mi potrebne ove dimenzije da bi to bilo 100% ono sto hocu :D

Placam cugu za ovo :)

post-3-1224344349_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Molio bi ako mi moze netko od vlasnika Clia 182 napisati sljedece dimenzije po ovoj shemi. Dogovorio sam izradu auspuha na auto kakav je na 182, ali su mi potrebne ove dimenzije da bi to bilo 100% ono sto hocu :D

Placam cugu za ovo :)

post-3-1224344349_thumb.jpg

mo

Link to comment
Share on other sites

x4 i x5 ne moraju biti iste dimenzije jer nisam ziher kako je izrezana rupa na braniku :)

ali x4 mi definitivno nije potreban

umjesto njega mi je draze imat x3 koji je tocniji :)

Link to comment
Share on other sites

Ja bih ovo već odavno imao (Supersprint ima u ponudi) da budalasti bivši vlasnik nije zarezao branij s desne strane, tamo di je inače izlaz na 172. :ljut:

Rain...hoće li lonac stajati na normalnom mjestu pa će se vući cijev do izlaza ili ide kombinacija s dva mala lonca?

Link to comment
Share on other sites

Ja bih ovo već odavno imao (Supersprint ima u ponudi) da budalasti bivši vlasnik nije zarezao branij s desne strane, tamo di je inače izlaz na 172. :ljut:

Rain...hoće li lonac stajati na normalnom mjestu pa će se vući cijev do izlaza ili ide kombinacija s dva mala lonca?

ne mozes staviti dva mala lonca ni da hoces, jedino ako se izreze ona rupa za rezervni kotac, a to mi treba jer je akumulator tamo :D

ide novi lonac na auto i iz njega jedna cijev sa dva izlaza i to je to, znaci shema kao supersprint samo daleko jeftinije(supersprintovo kosta oko 1800kn ak se dobro sjecam - samo nastavci)

sto se zarezanog branika tice, i moj je zarezan, to cu zakrpat i to je to :)

Link to comment
Share on other sites

Molio bi ako mi moze netko od vlasnika Clia 182 napisati sljedece dimenzije po ovoj shemi. Dogovorio sam izradu auspuha na auto kakav je na 182, ali su mi potrebne ove dimenzije da bi to bilo 100% ono sto hocu :D

Placam cugu za ovo :)

post-3-1224344349_thumb.jpg

Pa je**te kaj ti nisam vec to dao?

Link to comment
Share on other sites

Pa je**te kaj ti nisam vec to dao?

nisi dao sve dimenzije, a i ovo kaj si dao sam negdje zagubio :tup:

Pravi trkaci auti imaju jedan auspuh :amen:

slazem se s tobom, ali problem je sto mi se ne svidja niti jedan izlaz auspuha koji ima samo jedan komad pa idem na ovo, jbg, malo sminke :)

Link to comment
Share on other sites

a jesi razmisljao da ides na varijantu bez nastavka, znaci da je izvedeno ko serijala, pod branikom, da se ne vidi...?

Link to comment
Share on other sites

a jesi razmisljao da ides na varijantu bez nastavka, znaci da je izvedeno ko serijala, pod branikom, da se ne vidi...?

tako imam vec 3 godine i necu vise :p

Link to comment
Share on other sites

slazem se s tobom, ali problem je sto mi se ne svidja niti jedan izlaz auspuha koji ima samo jedan komad pa idem na ovo, jbg, malo sminke :)

Previse se druzis sa Joseyem pa si postao styler kao i on :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Previse se druzis sa Joseyem pa si postao styler kao i on :laugh:

:laugh::laugh::laugh:

...još samo da ga Josey nagovori da odvede hicu auto na slaganje... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

:laugh::laugh::laugh:

...još samo da ga Josey nagovori da odvede hicu auto na slaganje... :zubo:

nemora ga ni nagovarat :bigl:

Link to comment
Share on other sites

je, priznajem

evo i difuzor sam kupio, ide ralica napred, lambo style vrata, hrpa plastike i 18" felge na auto :lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

Ma meni je ispuh kao na 182-jki super...a i nije neka izmišljotina nego oriđiđi RS šema, samo od novijeg modela. Da imam sad love i da nešto radim s ispuhom onda bi to bilo nešto ovako, samo bez zaobljavanja završetaka izlalaza.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih ovo već odavno imao (Supersprint ima u ponudi) da budalasti bivši vlasnik nije zarezao branij s desne strane, tamo di je inače izlaz na 172. :ljut:

Rain...hoće li lonac stajati na normalnom mjestu pa će se vući cijev do izlaza ili ide kombinacija s dva mala lonca?

spominjo si supersprint... ali to đubre je jaaaaako grdo... preširoki nastavci, baš u

Link to comment
Share on other sites

Ma meni je ispuh kao na 182-jki super...a i nije neka izmišljotina nego oriđiđi RS šema, samo od novijeg modela. Da imam sad love i da nešto radim s ispuhom onda bi to bilo nešto ovako, samo bez zaobljavanja završetaka izlalaza.

Sve ok ali kad to ide ovako.. 182 grana pa cijev do zadnjih lonaca i onda zadnja dva mala lonca. U slucaju kao Rainovom da bi to bio pravi posao treba izrezati podnicu i staviti ravnu sto sam ja jednom prilikom i htio napraviti na zutom ali sam odustao. Cak sam imao i podnicu ravnu od 182 jer je dimitrijevic radio obrnuto. Slagao je 182 za rally, a da bi imao homologaciju dtabao je podnicu od 172 posto 182 nema homologaciju za rally.

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

Ma napravit ću ja to sam. Našao sam doma onu perforiranu cijev za unutrašnjost lonca, imam kod tokara špene koliko hoću a nađe se i kamene vune, kupim lim od inoxa i dam frendu da povari TIG-om.

Nisam sku

Link to comment
Share on other sites

Ma napravit ću ja to sam. Našao sam doma onu perforiranu cijev za unutrašnjost lonca, imam kod tokara špene koliko hoću a nađe se i kamene vune, kupim lim od inoxa i dam frendu da povari TIG-om.

Nisam sku

Link to comment
Share on other sites

Alo Rain, jel ti jos trebaju te mjere? ...iako ja RS-a volim vise bez tih duplih auspuha :nezna: A da bas krenem u taj posao, nabavio bi original nastavke pa da sve to izgleda stnd :hey:

Link to comment
Share on other sites

da budalasti bivši vlasnik nije zarezao branij s desne strane, tamo di je inače izlaz na 172. :ljut:

pa to se lako dalo zavarit... :nezna:

Link to comment
Share on other sites

pa to se lako dalo zavarit... :nezna:

Tvornički branici su od relativno elastičnog ABS-a a krpanje bi se vršilo neelastičnom stakloplastikom koja puca čim je malo oštrije pogledaš.

Kad budem ima love prodat ću nekome ovaj branik, nadodat 1500 kuna i kupit novi od 182. ;)

Link to comment
Share on other sites

Alo Rain, jel ti jos trebaju te mjere? ...iako ja RS-a volim vise bez tih duplih auspuha :nezna: A da bas krenem u taj posao, nabavio bi original nastavke pa da sve to izgleda stnd :hey:

Vedran je rekao da ce izmjeriti :)

Hvala :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.