Jump to content

Pozdrav....


invisible4u4ever

Recommended Posts

Pozdrav ljudi....jako mi je drago da sam naleteo na ovako dobar forum....vec skoro mesec dana sam registrovan ali mi nikako nije bilo jasno sta se desava i sto ne mogu gledati slike i otvarati nove topic-e :)

Sad sam skapirao i eve me u ovom delu za predstavljanje

Zovem se Bogdan i ponosan sam vlasnik renaulta 5

P.S. za moderatore i admine

nadam se da cu sada moci postaviti 101 pitanje ;) posto me zanima bas dosta stvari a ne znam koga bih pitao

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima....nadam se da ce mi i neki od admina pozeleti dobrodoslicu :) i dati full pristup ....:D konacno ...... tnx

Link to comment
Share on other sites

hm...nisam bas siguran da ima...ustvari ima....ali nije ni blizu vasem.....bar taj na koji sam naleteo....

Hvala

Link to comment
Share on other sites

hm...nisam bas siguran da ima...ustvari ima....ali nije ni blizu vasem.....bar taj na koji sam naleteo....

Hvala

Neznam kada si bio, ali sada je vec dosta ljudi tamo...istina, manje ljudi, manje otvorenih tema i diskusija vezanih za razlicite problematike, ali s vremenom ce postati dobro.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.