Jump to content

Stari-novi član


mire

Recommended Posts

Da dopunim post... izgleda da mi je ovaj forum doneo sreću! :) Pronašao sam juče i dogovorio kupovinu jedne sjajne Lagune II (ph1, 2004, 1.9dci) sa fenomenalnim paketom opreme. U narednih 5-6 dana bi trebalo da bude sve završeno oko papira i registracije, pa ću onda ozbiljnije da se hvalim, naravno sa slikama! :)

Link to comment
Share on other sites

Hvala na gostoprimstvu! :)

A evo i novog autića, u međuvremenu sam ga kupio i registrovao! :hura: :hura: :hura: Laguna II 1.9 dCi (2004)

1ado5.th.jpgthpix.gif

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... a zašto ne mogu da skinem mirnelin attachment? Izađe mi ovo - Sorry, but you do not have permission to use this feature. If you are not logged in, you may do so using the form below if available.

Link to comment
Share on other sites

Čovik... :serv:

Hmmm... a zašto ne mogu da skinem mirnelin attachment? Izađe mi ovo - Sorry, but you do not have permission to use this feature. If you are not logged in, you may do so using the form below if available.

I meni je isto.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.