Jump to content

Moja Petica


ShevaR4

Recommended Posts

trebaju mi novci :frown: ...ali vidjet cu jos,nekak mi ju je tesko prodat...budemo vidili ali glavno da je ona sad pod najlonom :dobroje:

bar ju nemoci

mislim da ce zasad petica ostati kod mene :cool: :cool: :dobroje: :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ShevaR4

    46

  • Smuchac

    14

  • roki_actros

    10

  • Ruske

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

Juhu bas me veseli sto nece ici dalje :dobroje: Cuvaj je maximalno...

Link to comment
Share on other sites

haha hvala.

@ smučac: ma bila je cetvorka prije,al bas mi je zal kaj sam je prodal. Ma lagano stari, bude petica prava ak Bog da...

P.S. Ova petica kolko ima mana, te mane nemogu nadmasit vrline. Al je bar zdrava za te godine

ecinom

Inače samo da ka

Link to comment
Share on other sites

I danas sam nekaj radio... Skidao sam kompletni šiber dolje uz punnooo muke...zahrdjali sarafi a ono uhhh....pa nisu se htijeli odsarafit pa sam ih grijao pa nista pa zarezivao i nekak sam uspil sve sarafe skinut dolje uz malo progorelog neba :roll: :roll:

sad mi je siber u kuci i cekam da se osusi jer je vani ziimmaa pa i usput mi je da se malo zgrijem.slike stavim danas sutra.pozz

edit: vjerojatni razlog pustanja vode je guma na koju se naslanje staklo od šibera.vidim da je ta guma popucala sva i pušta vodu na nekoliko mjesta.Jel ima gdje kupit tu oriđiđi gumu za šiber?? I kakva masa se stavlja kad budem stavljal šiber nazad,tj.onaj okvir šibera jer vidim da je stavljena neka masa slicna gumi samo puno rastezljivija...See ya

Edited by ShevaR4
Link to comment
Share on other sites

Hmm mislim da je stavljena masa (ljepilo) za ljepljenje sofer sajbe ili je "ziva guma"...Mogu ti pogledati na Renault otpadu ima li ta guma pa ti javiti... :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Hmm mislim da je stavljena masa (ljepilo) za ljepljenje sofer sajbe ili je "ziva guma"...Mogu ti pogledati na Renault otpadu ima li ta guma pa ti javiti... :dobroje:

Kolko sam vidio to je neka diht masa koja ide između okvira šibera i krova,a sutra cu pitat u trgovinama auto dijelovima jel se mo

Link to comment
Share on other sites

mogu te razočarat odma, bio sam u Lovretu u splitu koji su navodno specijalizirani za auto staklariju itd. pitao za univerzalne šibere i isti problem, pa su mi rekli da se u aute ugrađuje klima da niko više ne dr

Link to comment
Share on other sites

Već sam negdje pisao oo tome, ja sam sebi mjenjao brtvu između ovira šibera i krova. Tamo je originalno bila samoljepiva traka koja se na kutovima "povukla" unutra i tuda mi je curilo. Ja sam tada stavio također samoljepivu traku od pjenaste gume širine 1 cm i debljine oko 3 mm. Od tad je prošlo skoro 13 godina i još uvijek dr

Link to comment
Share on other sites

bio danas u tokiću i nula bodova...jos mi preostaje zvat u ZAK Karlovac ili auto otpad Novica u Dugoj Resi...vidit cu...

Link to comment
Share on other sites

Jučer sam izvadio siceve iz auta jer mi ih je kiša bila smocila pa su se smrzla...idu na toplo...

Link to comment
Share on other sites

nista od gume za šiber... :frown: :frown: bio na 3 auto otpada i u ZAK-u u Karlovcu, mada su me lijepo oraspolo

Link to comment
Share on other sites

nemoj se javit slucajno kad si u KA :zubo:

dajjjj... neces vjerovat: Idem iz Duga Rese i veli mi cura mozda ima kakav auto otpad u Ka za koji neznam...A ja joj velim: Ma trebal sam uzet broj od Newbia,mo

Link to comment
Share on other sites

bemti koje su to astronomske cijene??! Meni nije radio ventilator kabine al sva sreca da sam ga dobio s autom...promijenio u roku od 10-15min :bigl: :bigl:

Link to comment
Share on other sites

na petici? jel se vadi iz kabine kako je meni rečeno ili iz vani? ajde brzo, rufus mi je rekao da dođem po njega al da se vadi iz kabine pa ako mi se da zahebavat...

Link to comment
Share on other sites

Ventilator ti se vadi od ispod haube. Skines zastitnu mrezicu (2 leptir vide) i samo ga iscupas vani zato sto su + i - spojeni na stopice. Ako ti ne radi grijanje mozda je otisao mali kiler zbog kojeg kontrol tabla mora van :ljut:

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

a probat ću pa vam javim :) jure, grijanje mi radi, auto grije, al ne puše, a ventilator radi "tuktuktuktuktuktutkututkutkutk" jako glasno (al gušt mi je vozit iza golfa 2 dizel pa ga upalit da se svi okreću za golfom :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

evo samo da malo osvjezim temu... sutra mi nekaj dolazi za auto,nije nešto al je novo....

post-6210-1235575916_thumb.jpg

post-6210-1235575929_thumb.jpg

post-6210-1235575937_thumb.jpg

post-6210-1235575946_thumb.jpg

post-6210-1235575959_thumb.jpg

post-6210-1235575972_thumb.jpg

post-6210-1235575981_thumb.jpg

Edited by ShevaR4
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.