Jump to content

Crven bijeli plavi :)


Xman

Recommended Posts

Fakat se dosta ekipe okupilo danas, gust je bio upoznat ljude, probat vozit tudje aute i tako to..

Rene, Maminja i ja se malo poslikali, mrak je pa su i slike lose al pokusat cemo ubrzo i neke bolje napravit..

post-6573-1226708374_thumb.jpg

post-6573-1226708440_thumb.jpg

post-6573-1226708507_thumb.jpg

post-6573-1226708566_thumb.jpg post-6573-1226708611_thumb.jpg post-6573-1226708673_thumb.jpg

Hvala Balev na probi i Alenp na adrenalinskoj dozi sa R26 :)

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Hvala Balev na probi i Alenp na adrenalinskoj dozi sa R26 :)

Daj se malo raspiši,šta si se stis'o s tim slovima,dojmovi :roll:

Link to comment
Share on other sites

Daj se malo raspiši,šta si se stis'o s tim slovima,dojmovi :roll:

dojmovi o burazovom autu? Kaj da pisem, sve znas, pa vozio si ga valjda :beah:

Mislim, auto je sotona ziva, ide ko lood al je i fakat siguran, tvoj buraz ganja ovu petnaerstoricu racera, maminja naprijed a ja otraga laganini :kava:

Dok je samo mene vozio okolo, morao sam se dobro drzat da ne padnem na njega, mogli bi ljudi zabrijat da smo gejevi, u toj mislisekundi dok smo letili kraj njih hehe

Balev-ov klito mi je predobar sa tim gewindama, trenutno svrsavam kak ovaj moj drzi al njegov je predobar, em sto izgleda bolesno, em sto ide jos i dolje...

Link to comment
Share on other sites

dojmovi o burazovom autu? Kaj da pisem, sve znas, pa vozio si ga valjda :beah:

Da vozio :zubo: (i malo više od toga) ide po zavojima k'o po tračnicama.

Nisma ni znao da će vas toliko biti na billi inače bi i ja doletio,baš me zanima kako se ponaša clio sa KW3?!?!?

Mislio sam na dojmove u odnosu na 197,jesi vidio kako je razlika ogromna.

Link to comment
Share on other sites

dojmovi o burazovom autu? Kaj da pisem, sve znas, pa vozio si ga valjda :beah:

Mislim, auto je sotona ziva, ide ko lood al je i fakat siguran, tvoj buraz ganja ovu petnaerstoricu racera, maminja naprijed a ja otraga laganini :kava:

Dok je samo mene vozio okolo, morao sam se dobro drzat da ne padnem na njega, mogli bi ljudi zabrijat da smo gejevi, u toj mislisekundi dok smo letili kraj njih hehe

Balev-ov klito mi je predobar sa tim gewindama, trenutno svrsavam kak ovaj moj drzi al njegov je predobar, em sto izgleda bolesno, em sto ide jos i dolje...

Ovaj tvoj dr

Link to comment
Share on other sites

Da vozio :zubo: (i malo više od toga) ide po zavojima k'o po tračnicama.

Nisma ni znao da će vas toliko biti na billi inače bi i ja doletio,baš me zanima kako se ponaša clio sa KW3?!?!?

Mislio sam na dojmove u odnosu na 197,jesi vidio kako je razlika ogromna.

ma da, bas je bilo brdo ljudi, frenciji zauzeli tamo pola parkinga :) Nesto sitno seata, o'pla i ostalih

Clio na KW-u je tak da skoro da lezi na kotacima a Balev veli da ide jos dolje. 2-3 kruga kaj sam napravio, ne cini mi se da je ista tvrdji nego moj kakav je sad al osjeti se da lezi jos bolje. A brijem da kad ga se jos baci dolje, ono, vozis Grobnik bez kocnice :) Ukratko, totalno me odusevilo a nisam ni 10% probao kaj moze.

Balev bi jos tvrdje od toga, kolko veli, al za svaki dan (meni) je taman.

Razlika R26 i klito sport je ko nebo i zemlja, fakat. Zvuk, drzanje, ma sve. Jedino (i to sam rekao burazu) mjenjac mi je u Megiju pusiona, ima hod ko Lada iz 81. I Recaro sicevi u megiju mi nisu po ukusu, ovi u klitu su puno bolji, mislim, manji su i bolje drze. Tvoj buraz je big guy i njemu su taman al ja sam ispadao bocno iz sjedala dok me vozio kak spada.

Ja i dalje ne mislim i da imam lovu, da bi kupio R26 al da je auto sotona, je. :goni:

Boja na R26 je :oo: strava kak to dobro izgleda.

Link to comment
Share on other sites

covjece ovih sportova ima vise nego obicnih klijaca...

di se to dijeli, i ja bi kojega... :)

U Rijeci ipak ima najviše Hondi Accord Type S... :D Klitača sportaka sretnem jednom tjedno, nebrojivši mog... njega srećem svaki dan! :laugh:

Super meet BTW, dobro ste se poslo

Link to comment
Share on other sites

DODJITE I VECERAS, Mozemo se naci ponovno i popit Colu u McDonaldsa...

Posudjujem internet pa cu vise napisati kad dodjem doma.

Uglavnom: Xman-ov Clio je sada nizi!!! i to na oko vidljivo i lipo izgleda cak i sa 17mm distancama, KW V3 je ludilo ali je auto SOFT setup samo je ubijen u pod do bola, dok je ekstremni CUP ovjes vrijedan svake pare cak i ovako dignut od poda ali auto je jebeno tvrd i udoban. Noc prije je bio sa Eibach oprugama i nije se mogao voziti jer je prekrut tako da i ono malo udobnosti je nestalo!!!

Ugglavnom CUP je tvornicki tvrdji od normalnog+Eibach opruge ovjesa.... Tako da ili drzat samo cup amortizere i federe ili promjeniti sve za Gewinde, nesto izmedju zaboravite (iako su vam ceste za 10 u ZG-u i ostavio bih ga na Eibachu) ako se ocete vozit iti na autoputu...

Nadam se da ce vas biti vise veceras... e da i ciji je CRVENI CS sa bijelim prugama jedna je siroka a druga uska i bio e sinoc na Bili dok smo jeli u Mac-a...

Link to comment
Share on other sites

U Rijeci ipak ima najviše Hondi Accord Type S... :D Klitača sportaka sretnem jednom tjedno, nebrojivši mog... njega srećem svaki dan! :laugh:

Super meet BTW, dobro ste se poslo

Link to comment
Share on other sites

Clio na KW-u je tak da skoro da lezi na kotacima a Balev veli da ide jos dolje. 2-3 kruga kaj sam napravio, ne cini mi se da je ista tvrdji nego moj kakav je sad al osjeti se da lezi jos bolje. A brijem da kad ga se jos baci dolje, ono, vozis Grobnik bez kocnice :) Ukratko, totalno me odusevilo a nisam ni 10% probao kaj moze.

Balev bi jos tvrdje od toga, kolko veli, al za svaki dan (meni) je taman.

Moze on ostati na istoj visini, a biti puno tvrđi jer znas da ima odvojeno stelanje tvrdoce i visine. Ali kao sto si napisao.. ne zelim tvrđe ili nize za nas ceste.. ovako je taman.

Inace drago mi je sto smo se upoznali. Xman, maminja i alenp

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.