Jump to content

Kako ispolirati mutne farove


frenchkey

Recommended Posts

rucno :) to je bila vise proba dali ce ic, sljedeci vikend cemo sa 2000 i masinom ;) i ova pasta je super, kad ismirglas, farovi su skroz matirani (naravno) , 2 paste su, step 1 i step 2.... odlicno ispolira...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    23

  • Perkan

    19

  • x3m

    16

  • twingara

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

A di ima tih pasta za kupit?

Link to comment
Share on other sites

e to neznam, to mi je tetak dao... a trebalo bi bit u onim ducanima sa lakovima i ostalim..

Link to comment
Share on other sites

A di ima tih pasta za kupit?

Osobno koristim pastu za zube ;)

Vazno je jedino da ne sadrzi zrca!

Na mokru vatu stavis malo paste i trljas.

Kako se poliranje privodi kraju

povecavas kolicinu vode i smanjujes pritisak.

Link to comment
Share on other sites

e to neznam, to mi je tetak dao... a trebalo bi bit u onim ducanima sa lakovima i ostalim..

De onda napiši točno ime i prezime paste. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

e to bi mogo bit problem, posto mi je pasta na selu, a ja doma :) zaboravio sam kak se zove :) aj pogledam sljedeci vikend :)

Link to comment
Share on other sites

e to neznam, to mi je tetak dao... a trebalo bi bit u onim ducanima sa lakovima i ostalim..

hvala sale sta si jagodice ostavio na farovima :hey: nema problema i drugi put :hey:

pasta s kojom smo radili je kupljena vani, vidio sam cijenu koja je bila u eurima .. step 1 je ~11€ a step 2 ~12€

al se ne mogu sjetiti kak se zove jbg :nezna:

Link to comment
Share on other sites

da da, fala saletu kaj je vecinu smirglao, da ni bilo njega, umro bi :laugh: sljedeci put moramo masinu nabavit jer meni isto prsti otpali od smirglanja i poliranja samo JEDNOG fara, a kamoli da sam oba morao

Link to comment
Share on other sites

evo slika nakon sta smo sale i ja zavrsili...

post-1378-1241800665_thumb.jpg

post-1378-1241800638_thumb.jpg

post-1378-1241800605_thumb.jpg

post-1378-1241800580_thumb.jpg

a bili su ovakvi:

post-1378-1241800787_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

super je ispalo...ja sam svoje polirao malo sa pastom za poliranje chroma ali nisam bas dobio kako sam htio...malo je bolje ali nije to to...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

evo mojih prije i poslje s istim postupkom: (edit: hebemu, vec sam stavio ove slike :tup: , isprika :) )

2 perkan: super je ispalo

post-1378-1249773270_thumb.jpg

post-1378-1249773297_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sa čime si polirao? Gdje da kupim polir pastu za to? Pretpostavljam da ove sonax za lak i slična sra*a ne šljakaju?

Link to comment
Share on other sites

a ja sam imao neku francusku poli pastu bas za to (ovo kaj je sale stavio sliku), tetak mi dao... al kazu ljudi da ide i s onom pastom za vizire polirat, na kacigama...

Link to comment
Share on other sites

Sa čime si polirao? Gdje da kupim polir pastu za to? Pretpostavljam da ove sonax za lak i slična sra*a ne šljakaju?

Može ti poslužiti polir pasta za auto-lak.Prvo ih moraš izbrusiti sa 1500 vodobrusnim papirom i onda ih ispolirati.Kupi 3M-ovu pastu sa tamnoplavim čepom.

Link to comment
Share on other sites

ako su ovako jako osteceni ko sta su moji bili, onda moras prvo sa 1000, pa sa 2000 pa sa 3000 pa tek onda polirat

Link to comment
Share on other sites

iskreno i ja sam razmisljao kako to kvalitetno odradit i na shvatio da mi se ne da zahebavat....ako ima jos takvih neka nazovu 098-769-567 i dogovore se za poliranje farova auta brodova..... :zubo:

vrhunska oprema, vrhunske paste,vrhunski odraden posao......

decko je na crofiatu...nick brba....lokacija zagreb ;)

Edited by bad&blue
Link to comment
Share on other sites

iskreno i ja sam razmisljao kako to kvalitetno odradit i na shvatio da mi se ne da zahebavat....ako ima jos takvih neka nazovu 098-769-567 i dogovore se za poliranje farova auta brodova..... :zubo:

vrhunska oprema, vrhunske paste,vrhunski odraden posao......

decko je na crofiatu...nick brba....lokacija zagreb ;)

i kolko para trazi?

Link to comment
Share on other sites

i kolko para trazi?

brba,njega znam,igra paintball,sad ga pitam pa ti javim njubi :D btw on je s tresnjevke,cim dode na net ce mi napisati okvirne cifre za poliranje farova i sl. stvari! mah mah

Edited by gangxxxta
Link to comment
Share on other sites

Negdi je po forumu (myhraweb) pisa daj su farovi oko 50-100 kn

Evo njegov prvi post sa njegovim poslom. Ima toga još. Momak izvrsno radi

Evo ako netko treba u zadnje vrijeme sam se malo vise posvetio zahebanciji sa poliranjem ... naravno sve na mašinu, 3m paste itd itd :D

cijena ovisi o poslu :D al odokativno 200-300 kn :thumbsup:

jedan dio naoruzanja :D

img4610.jpg

img4614.jpg

motor-008.jpg

motor-009.jpg

img4192.jpg

ilkjlkj-020.jpg

ilkjlkj-023.jpg

poliranje farova po dogovoru

motor-011.jpg

motor-013.jpg

8225032.jpg

8225033.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ti napisa šta je on pisa po myhrawebu. Ali nazoveš i provjeriš za svaki slućaj

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.