Jump to content

evo i mene konačno...


Guest Val

Recommended Posts

:hey: pozdrav svima. ja sam Valentina (23) iz Zagreba, vozim clio.. bar onda kad ga uspijem maznut starom... :doh: (dolac,još uvijek čekam onaj broj za limara.... :tup: )
Link to comment
Share on other sites

dobrodosla :)

imas full pristup na forum sada i ocekuj navalu svakavih pozdrava, samo da ovi skuze da je zensko u pitanju :lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

dobrodosla :)

imas full pristup na forum sada i ocekuj navalu svakavih pozdrava, samo da ovi skuze da je zensko u pitanju :lool: :lool: :lool:

svaka cast...ja se uvijek divim kad se cura rega kako momci navale.... :cice:

:lool: :lool: :lool:

u svakom slucaju pozz valentina :wavey:

Link to comment
Share on other sites

pozdrav! da preduhitrim Hrci-a i Coupe-a, slika korisnice je obavezna po nepisanom pravilniku RKH :zubo:

salim se malo :)

Edited by newbie
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav :drivar:

jao dečki.. a šta da mi tatica dođe jedan dan... hahaha,koja tišina bi nastala..

ma snaći ću se ja, volim područja vezana za aute,hvala svima na srdačnoj dobrodošlici!

:ahaa:

Link to comment
Share on other sites

Neka i tata dođe na forum, imat ću društvo :deda: jer imam i ja dvije kćeri tvojih godina.

Dobrodošla! :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.