Jump to content

1.4 tce u clio III???


Soulfly

Recommended Posts

Evo,vidi se iz naslova-zanima me hoće li taj motor biti dostupan u clio III,i ako hoće-kada??

Nekako mi taj motor najviše odgovara,pa me zanima jel vrijedi sačekat sa kupovinom? :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Uvjeren sam da hoće, a vjerujem da će postati dostupan nakon redizajna Clia III koji će se predstaviti na Ženevskom salonu, negdje u trećem mjesecu. Postoji nekoliko problema doduše. U Hrvatsku se nikad nije uvozio Clio III Dynamique S s motorom 2.0 140 ks kojeg će vjerojatno zamijeniti tce 130 - ko zna hoće li se i on moći kupiti. Ponuda motora i oprema na našem tr

Edited by DU-roller
Link to comment
Share on other sites

Kod nas je kao sedamdesetih - bolji motor ide s boljom opremom, slabiji s lošijom (isti primjer je Laguna III u HR), a kombinacije su za razvijena tr
Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Sta tempomat vise nije u seriji s Exception opremom?

Po onome što piše u popisu opreme i onome što su mi rekli u RNH informacijama i par salona nije...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi 1.4 TCE bio idealan za Clio III.

Potpuno se sla

Edited by Med0
Link to comment
Share on other sites

pa što te čudi... dovoljno ti govori da velika većina misli da je glupo imat upaljena svjetla... što će meni, ja sve vidim :D

to sam se sad sjetio, jer sam nedavno upoznao lika koji vozi autobus i ne vidi najbolje, vidi samo sjene... ka

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.